Auto noma, Hookwood, United Kingdom

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Hukvuda ir ciemats Sarejas apkārtnē, kam tuvumā atrodas lauku viesnīciņas un muižu ēkas un ir laba transporta satiksme, it īpaši, kad runa ir par Horlejas dzelzceļa staciju un Londonas Getvikas lidostu.

Ko ir vērts redzēt

Apskati dabas skaistumu netālu esošajā Gatonas parkā, kur varēsi pastaigāties un aplūkot dīķus ar gārņiem un dažādiem savvaļas putniem, palasīt augļus vietējā dārzā vai izpētīt dažādus dārzu veidus, piemēram, japāņu dārzu, akmens dārzu vai vecās pasaules dārzu.

Aviācijas un militārās pasaules piekritējiem iesakām doties 15 min braucienā uz dienvidiem no Hukvudas, lai nonāktu Balkombā esošajā Wings muzejā. Šajā nelielajā muzejā zinoša personāla uzraudzībā varēsi aplūkot dažādas uniformas, lidmašīnas un kaujas ieročus un uzzināt to vēsturi.

Lai uzzinātu ko vairāk par apkārtnes vēsturi, dodies 10 minūšu braucienā uz Raigeitu, kur varēsi aplūkot Raigeitas pilsdrupas un vārtus, kā arī šīs vietas pazemes alas, kuras kopā ar pārējiem interesentiem vari apskatīt katru otro svētdienu laikā no maija līdz septembrim.

Ko darīt

Hukvuda atrodas ļoti jaukā Anglijas reģionā, kur vietām pavīd pa kādam ozolam, gleznainam ciematiņam un vēsturiskai pilij. Vieta ir lieliski piemērota nakšņošanai uz vienu vai vairākām dienām, jo lauku viesnīciņu, viesu namu un iestāžu, kas piedāvā naktsmītni un brokastis, klāsts ir ļoti plašs. Mēs iesakām Alexander House viesnīcu un Utopia spa, kas atrodas Tērnershilā vai The Lawn viesu namu, kas atrodas tikai 5 min brauciena attālumā no Londonas Getvikas lidostas.

Rezervē galdiņu Half Moon pabā, kas atrodas mierīgajā Čarlvudas ciemā, netālu no Hukvudas. Tas ir tradicionāls Anglijas pabs, kur pasniedz zivis ar ceptiem kartupeļiem, pusdienās ēd kaut ko ceptu un piedzer izlejamo britu alu. Šī vieta ir mūsu atklājums netālu no Hukvudas, kas raisīs patīkama emocijas, alus dārzā malkojot gaišo alu.

Jāšanas piekritēji priecāsies par lauksaimniecības zemi, paugurainajiem kalniem un meža takām netālu no Hukvudas. Lai aplūkotu Sarejas lauku apvidu, piesakies jāšanās nodarbībām jebkurā no vietējiem jāšanas sporta centriem.

Ko vēl var redzēt un darīt Hukvudas apkaimē

Braitona ir populāra piejūras pilsēta, kas atrodas tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Hukvudas. Šajā vietā atradīsi dažādas izklaides iespējas, tai skaitā spēļu zāles un jautro gadatirgu, kas parasti norisinās piestātnē, kā arī eksotisko Karalisko paviljonu (ziemā šajā vietā var slidot), turklāt varēsi izbaudīt iepirkšanos lielajā veikalu labirintā, kas nomaskējies vietā ar nosaukumu The Lanes. Braitona ir rosīga pilsēta un, lai kurā brīdī nolemsi to apmeklēt, vienmēr notiks kāds gadskārtējais kultūras pasākums.

Rojaltanbridžvelsa, zināma arī kā Tanbridžvelsa, atrodas 45 minūšu attālumā no Hukvudas un ir liela pilsēta ar daudzām iespējām. Dodies uz Dunorlanas parku, lai tur noīrētu airu laivu, pagaršo Čalibeitas avotu ūdeni vai lasi pulkstenītes Skotnijas pils dārzos un parkā.

Dodoties uz austrumiem, piecdesmit minūšu attālumā no Hukvudas atradīsi Maidstounas pilsētu, kas ir slavena ar savu Līdasas pili, kas norobežota ar aizsarggrāvi un ir daudzu gulbju un zosu mājvieta. Pili interesantāk apmeklēt tad, kad notiek kāds no daudzajiem viduslaiku tematikas pasākumiem, tad varēsi redzēt, piemēram, medības ar piekūnu. Tāpat Maidstounā var noīrēt tūrisma laivu, lai izbrauktu pa Medvejas upi vai izbaudīt pikniku zem Mote parka koku lapotnēm.