Auto noma, Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Ņūkāsla pie Tainas atrodas Anglijas ziemeļaustrumos, Tainas upes kratsā. Saīsināti šo pilsētu sauc par Ņūkāslu. Tā ir iemīļots tūrisma galamērķis, jo sevī apvieno nerimstošu nakts dzīvi, lieliskas iepirkšanās iespējas un viktoriāņu eleganci.

Sākot no piestātnes bāriem Tainas krastos un beidzot ar mākslas galerijām un sērfošanai piemērotajām Tainmoutas pludmalēm, – Džordijas aura pārņems ikvienu šīs pilsētas atbraucēju.

Ko ir vērts redzēt

Pilsēta atrodas vietā, kur satiekas divi ievērojamākie lielceļi – A1 un A69 – tāpēc tās atrašana lielas problēmas nesagādā. Turklāt, lai izvairītos no automobiļu atstāšanas pilsētas centrā, izveidotas autostāvvietas, no kurām turpmākajā ceļa posmā jāizmanto sabiedriskais transports, tāpēc iesakām automobili atstāt kādā no tām.

The Great North muzejs ir atvērts 7 dienas nedēļā un noteikti ir aplūkošanas vērts, jo ar interaktīvu displeju palīdzību piedāvā aplūkot slaveno Adriāna mūri, augu un dzīvnieku valstību, un senlietas no Ēģiptes un Senās Grieķijas.

Pilsētas centrā apskati Greingertaunu, tās Anglijas vēsturiskajā mantojumā iekļautās ēkas, nelielos veikaliņus, kafejnīciņas un Greingeras tirgu, kur tirgotāji pārdod britu tradicionālās desas, sezonālos dārzeņus un dažādu krēmu kūkas.

Netālu no pilsētas centra atrodas slavenais Džesmondenes parks – ar plašām meža zemēm, kur varēsi atpūsties no pilsētas ikdienas, izbaudot dabas mieru un harmoniju. Netālu atrodas vecas ūdensdzirnavas, strautiņš, kafejnīciņa, 19. gs. celta savrupmāja, vieta, kur pašiem mazākajiem apskatīt mājlopus, vietas piknikam, pastaigu takas un Sv. Marijas kapličas drupas.

Ko darīt

Apmeklē kādu no sporta mačiem kopā ar Ņūkāslas vietējiem džordiešiem, kas ir kaislīgi sporta piekritēji. Nopērc biļetes uz futbola maču Sentdžeimsa parkā, regbija spēli Kingstonas parkā vai basketbola spēli Metro Radio arēnā.

Dodies 10 minūšu braucienā uz Geitshedu, kur varēsi pastāvēt zem lielākās mūslaiku statujas Lielbritānijā, kuras nosaukums ir „ Ziemeļu eņģelis”. Šī milzīgā tērauda eņģeļa statuja ir 20 m augsta, un tās spārnu garums ir 54 m, tāpēc šī statuja kļuvusi par Ziemeļanglijas simbolu.

Seko gājēju celiņiem līdzās Tainas upei, lai aplūkotu tādus skaistus tiltus kā Tainas tiltu, slīpo Geitshedas Milleniuma tiltu un High Level tiltu, un vēlāk apmeklē kādu no populārākajām nakts dzīves vietām, izpētot piestātnes bāru piedāvājumu vai Lielo tirgu.

Ko vēl var redzēt un darīt Ņūkāslā

No Ņūkāslas dodies 20 minūšu braucienā krasta virzienā, lai nonāktu Tainmoutā – pilsētā, kas atrodas pie Tainas upes grīvas, kas palīdzēja piekrastes nosargāšanā līdz pat Otrajam pasaules karam. Izbaudi patīkamu pastaigu pludmalēs pie Karaļa Edvarda līča vai Tainmoutas Longsandā un pēc tam dodies aplūkot klostera un pils atliekas, kas atrodas uz zemesraga.

Viens no Ziemeļanglijas populārākajiem apskates objektiem ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautais Adriāna mūris. To 122. gadā m.ē. pavēlējis celt Romas imperators Adriāns, lai neļautu Skotijas piktiem iekļūt Anglijā. Tas atrodas tikai 45 min attālumā no Ņūkāslas, un ikviens gribētājs var izsekot takai, kas no šīs vietas iet līdz pat Haustedsas romiešu fortam, kas ir viens no pavisam 15 šādiem, pie mūra esošajiem veidojumiem.

Vienas stundas brauciena attālumā no Ņūkāslas atradīsi vietu, kur redzama vēsturisku piļu un drupu daudzveidība. Uzzini ko vairāk par Danstanboro pils drupām, Bamboro pils vēsturi un restaurāciju, kā arī zema ūdens līmeņa laikā mēro ceļu uz Svēto salu, lai aplūkotu Lindisfārnas pili un vēlāk pludmalē baudītu tradicionālās uzkodas.