Partneri

RentMama.com Partneri

/uploads/storage/description_photo/asset/201502/15/global-logo.png

Startupbootcamp ir globāls, uz industriju orientēts biznesa akseleratoru tīkls.

Programma nodrošina biedriem visā pasaulē tiešu pieeju starptautiskam saistīto partneru tīklam, investoriem un mentoriem attiecīgajā industrijā.

 

/uploads/storage/description_photo/asset/201502/14/accelerator.png

Apvienotās Karalistes (UK) TOP biznesa akseleratoru programma, kas iekļaujt arī mācību forumus, tehnoloģisko grupu tikšanās, darba telpas, konsultāciju pakalpojumus un uc. - Ignite palīdz uzņēmējiem, dizaineriem un web izstrādātājiem augt, mainīt pasauli un izveidot veiksmīgus uzņēmumus.

 

/uploads/storage/description_photo/asset/201502/16/TURISMA_RALLIJS_LOGO.png

Tūrisma rallijs - brīvdienu izbrauciens ir sava veida ekskursija pēc www.atputasbazes.lv sastādītā maršruta, kur katra komanda(transportlīdzekļa ekipāža) iesāk startu, saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem un vēl citiem tūrisma objektiem (ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nav nozīmes!), apskatot un iepazīstot novadu piedāvājumu. Katra komanda kontrolpunktos veic kādu atraktīvu (jautru, asprātīgu, darbīgu, izzinošu u.t.t.) uzdevumu (parasti 5 – 10 min. robežās), saņem savus nopelnītos punktus (ko atzīmē ceļvedī) un dodas uz nākamo kontrolpunktu.

Kas ir RentMama Auto Noma?

  • Netērē laiku meklējot auto!
  • Saņem auto nomas piedāvājumus!
  • Izvēlies labāko auto iznomātāju!

RentMama Auto Noma ir ērtākais veids kā atrast izdevīgākos auto nomas piedāvājumus.

Nosūtiet savu pieprasījumu un jūs saņemsiet desmitiem auto nomas piedāvājumu savā e-pastā. Savukārt iznomātājiem Rentmama.com Auto Noma ir unikāla iespēja iegūt jaunus klientus un palielināt apgrozījumu.