Auto noma, Klaipēda, Lietuva

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Klaipēda ir trešā lielākā Lietuvas pilsēta, kas atrodas valsts ziemeļrietumos un ir vienīga ostas pilsēta valstī.
Ievērojama ar to, ka ir nozīmīga jūras osta un populārākais kruīzu kuģu galamērķis. Pilsētā var redzēt veco un jauno ēku harmonisku līdzāspastāvēšanu, tāpat iegriezties tradicionālajos krogos un priecēt acis, aplūkojot skaistos dabas skatus.

Ko ir vērts redzēt?

Klaipēda atrodas ļoti ideālā attālumā no visiem labi zināmās dabas teritorijas Kuršių nerija (Kuršu kāpu nacionālais dabas parks). Šis UNESCO sarakstā iekļautais dabas parks nošķir Kuršu jomu no Baltija jūras. Dabas parkā iekļauta visa Kuršu kāpu pussala, kas stiepjas 98 km garumā. Šeit ikviens var uzkāpt augstajās kāpās vai doties uz vietējiem zvejnieku ciematiņiem. Tāpat var arī pastaigāties vai doties izbraucienā pa kādu no veloceliņiem.

Ievērības cienīgus eksponātus varēsi redzēt Klaipēdas Pils muzejā, kas izveidots kas 13. gs. celtās pils paliekās, šo pili kādreiz ieskāvis aizsarggrāvis. Aplūko viduslaiku tērpus un uzzini vairāk par to, kāda pils bija pirms to nopostīja.

Klaipēdas vecpilsēta atrodas Danes upes dienvidu krastā. Tā ir brīnišķīga vieta, kur apskatīt skaistās vācu fachwerk stila ēkas. Iesakām aplūkot Teatro Aikste (Teātra laukums). Izbaudi braucienu ar skaisti restaurēto burinieku Meridianas, kura klājs ir pārveidots par jauku restorānu, tāpat noteikti atceries apmeklēt kalēju muzeju, kur varēsi ielūkoties kalēja darbnīcas ikdienā.

Ko darīt?

Dodies uz Klaipēdas Pils ostu, kur varēsi uzlabot vai apgūt jūrniecības gudrības, piedaloties izbraucienā ar jahtu pa Baltijas jūru.
Seko līdzi laika skaitīšanas mākslai 16. gs.  un apmeklē Klaipēdas pulksteņu muzeju. Piecās izstāžu zālēs izvietoti dažādi pulksteņi un hronometri, kas atspoguļo pulksteņu darināšanas mākslu visa gadsimta garumā, ko papildina tam laikam raksturīgās mēbeles un mākslas darbi. Vari salīdzināt sava pulksteņa laiku ar pagalmā esošo saules pulksteni.

Klaipēdā ik pa laikam var uziet kādu īpatnēju un visnotaļ neparastu skulptūru. Noteikti uzmeklē kādu no šīm skulptūrām, piemēram, Slibinas (Pūķis), kas ir kā vairākos līkumos izlocīts un atgādina cauruli, aplūko Juodasis Vaiduoklis (Melnais spoks), kas mēģina izrāpties no ūdens vai dodies pie Stebuklingas Peliukas (Maģiskā pele), kur parasti tūristi iečukst savas vēlēšanās peles austiņā.

Remdē savas slāpes Švyturys alus darītavā, kur vari pievienoties ekskursantiem, lai uzzinātu ko vairāk par labāko Lietuvas alu un pagaršotu to.

Ko vēl var redzēt un darīt Klaipēdas apkārtnē?

Dabas prieku cienītājiem noteikti vajadzētu savā ceļojuma plānā iekļaut Nemunas deltas reģionālo parku. Šis skaistais dabas nostūris atrodas 50 km attālumā no Klaipēdas, vietā, kur Nemuna saplūst ar Baltijas jūru un ir īsta putnu vērotāju paradīze. Atceries paņemt līdzi savu binokli, lai varētu vieglāk pamanīt Melno puskuitalu Kroku loka ezerā vai izbaudi makšķerēšanas priekus kādā no tuvējām upēm.

Dodoties 100 km uz dienvidaustrumiem no Klaipēdas, nonāksi uz gleznainā Panemunes ceļa, kas ir ideāli piemērots apkārtceļš, ja plāno braukt no Klaipēdas uz Kauņu. Šis ceļa posms ir slavens ar lielo krāšņo muižu un piļu skaitu, tostarp Panemunes pili, kurā tūristu sezonas laikā tiek rīkotas Viļņas Mākslas akadēmijas audzēkņu darbu izstādes.

Dienas brauciena attālumā no Klaipēdas atrodas Krustu kalns, kas pārsteigs ikvienu ar tūkstošiem krustu, ko šajā vietā sanesuši ticīgie. Jau no pašiem pirmsākumiem ticīgie cilvēki uz šo vietu nesuši krustus savu mīļoto piemiņai, turpretī par patriotisma un brīvības simbolu tas kļuva tieši padomju okupācijas laikā, kad to mēģināja iznīcināt, taču cilvēki nepadevās un turpināja uz kalnu nest arvien jaunus un jaunus krustus.