Auto noma, Palanga, Lietuva

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"

Palanga atrodas Lietuvas rietumdaļā, Baltijas jūras krastā. Lai gan agrāk šī vieta bija tikai necils zvejnieku ciematiņš, mūsdienās tā kļuvusi atpazīstama kā tūristu iemīļota pludmales kūrorta vieta.

Viegli sasniedzama vieta, braucot pa četru joslu A1 autoceļu, Viļņa-Kauņa-Klaipēda, taču vasarā noteikti ir jārēķinās ar sastrēgumiem, kas var izveidoties uz A13 (E272) autoceļa, cilvēkiem dodoties uz Klaipēdas piekrastes kūrortiem. Tāpēc iesakām braukt līdz Kretingai, un no turienes doties uz Palangu ar mikrobusiņu, kas regulāri kursē starp abām pilsētām.

Ko ir vērts redzēt?

Cilvēki uz Palangu dodas pludmales dēļ. 15 km garajā smilšu pludmalē, ikvienam atradīsies vieta, kur iespraust savu saules sargu. Pludmali ieskauj kāpas, tāpēc var paslēpties no vēja un netraucēti izbaudīt sauļošanās priekus. Tāpat nebūs jāsatraucas par viesnīcām, kas aizsegtu sauli, jo tādu nav – ir tikai priedes.

Dodies uz neorenesanses stilā celto Tiškevičiai pili, kas piederējusi ietekmīgai ģimenei. Apskates cienīga vieta noteikti būs Palangas Dzintara muzejs, pēc tam vari priecēt acis skaistajos pils botāniskajos dārzos, ko papildina rožu dārzs, siltumnīca, dažādi dīķīši un strūklakas. Varbūt noveiksies, un dzirdēsi orķestra koncertu.

Ko darīt?

Ja vēlies rast nelielu atelpu no pludmales kņadas, iesakām apmeklēt skulptūru parku, kurā redzamas 28 laicīgās mākslas skulptūras, ko veidojušu pašmāju un citi Austrumeiropas mākslinieki.

Dodies nelielā pastaigā pa Jūras tiltu, kas atrodas Basanavičiaus rietumu pusē. Tiesa gan nosaukums ir maldinošs, jo tas patiesībā nav tilts, bet gan 400 m garš no dēļiem gatavots mols. Tā ir labākā vieta Palangā, kur vērot saulrietu.

Saplūsti ar gājēju masām Basanavičiaus gājēju ielā, kur atradīsi kādu kafejnīcu ar vasaras terasi, kas parasti vasaras vakaros sacenšas ar skaļajiem brīvdabas koncertiem. Īpaši pamanāmi tas ir Palangas vasaras festivāla laikā, kas norisinās no jūnija līdz augustam. Tad parasti ielas rotā lampiņas, strūklakas, gadatirdziņi un ielas karnevāls.

Ko vēl var redzēt un darīt Palangas apkaimē?

Palanga ir diez gan rosīga piejūras vieta siltākos mēnešos, taču, ja tūristu pūļi neiepriecina, netālu atrodas arī citas vietas, kuras būtu vērts apmeklēt.

Kretinga ir neliels kūrorta ciematiņš, kas atrodas 12 km uz austrumiem no Palangas. Šajā vietā iesakām apmeklēt jauko baznīciņu un franciskāņu klosteri, kur, ja paveiksies, varbūt kāds no mūkiem izrādīs zem baznīcas esošās kapenes.

Sventāja ir neliela kūrortpilsēta, kas atrodas tikai 14 km attālumā no Palangas. Aplūko Romas katoļu baznīcu, kas celta par godu Dievmātei Marijai, pēc tam šķērso virvju tiltu, lai nonāktu Žemaičių alkas (Žemaitijas pagānu svētnīcā). Šī unikālā vieta atrodas kalna virsotnē un vienīgā Lietuvā. Svētnīca veidota no vairākiem koka baļķiem, un katrs no tiem simbolizē kādu dievu vai dievieti.

Dodies braucienā uz Klaipēdu, kas atrodas tikai 30 km uz dienvidiem no Palangas. Viszināmākais apskates objekts, kas atrodas netālu no Klaipēdas, ir Kuršu kāpas, no kurām paveras brīnišķīgs skats uz smilšu pludmali un kāpām. Ja priekšroku dod pilsētas skatiem, iesakām apmeklēt vecpilsētu. Šajā vietā apskatāmas vācu fachwerk stila ēkas, kurās izvietotas mākslas galerijas vai kafejnīcas, noteikti aplūko arī Teātra laukumu.