Auto noma Faro, Portugalē

Best car rental deals from local rental companies

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Faru ir lielākā pilsēta Algarves reģionā, Portugāles dienvidos, un šeit atrodama galvenā centrmezgla lidosta (Faru Starptautiskā lidosta)., no kurienes atbraukušie viesi tālāk dodas uz populārajiem brīvdienu kūrortiem, kas izvietoti gar Portugāles piekrasti vairāk nekā 200 kilometru garumā.

Lai gan Faru tiek uzskatīta par visiecienītāko galamērķi kāro tūristu vidū, saules, jūras un smilšu smilšukāro tūristu vidūdēļ, tai piemīt arī pašai savas vērtības, ar ko lepoties, piemēram, unikālā mauru arhitektūra, neparastā vecpilsēta Cidade Velha un rosīgā osta.

 

Ko ir vērts redzēt?

Faru spēcīgā, vēsturiskā elpa jūtama krāšņajās mauru ēkās, kuras vislabāk var aplūkot, klejojot pa vecpilsētas bruģētajām ielām. Izejot cauri vecpilsētas vārtu arkai Arco da Porta Nova, nonāksiet restorānā ''Vila Adentro'', ko vietām ieskauj senās pils mūru drupas. Klejošana pa bruģētajām ieliņām novedīs apelsīnu koku ieskautajā Largo da se laukumā, kas robežojas ar bīskapa pili un Faru katedrāli.

Lielus zaudējumus Faru katedrālei, kas celta 14. gs., nodarīja britu karaspēks 16. gs., un 1775. gadā tā tika bojāta zemestrīces dēļ, taču to pēc tam atjaunoja. Katedrāles interjerā redzami marmora, flīžu un zeltītu lapu rotājumi, taču tās visspēcīgākais trumpis ir iespaidīgais skats, kas paveras no zvanu torņa.

Dodoties nelielā pastaigā, netālu no ostas atradīsiet Igreja do Carmo (Čarmo baznīcu), kas apbur ar savu grezno interjeru un apzeltīto altāri. Baznīcā aplūkojama arī baisā Capela dos Ossos (Kaulu kapliča), kas ir izveidota, no tur dzīvojošo un apbedīto 1245 mūku kauliem.

 

Ko darīt?

Dodieties uz Faru galveno iepirkšanās ielu Rua de Santo António, kur varēsiet iegādāties kādu skaistu azulejos (Portugāles flīžu) mākslas darbu vai, rokām apgleznotu, māla trauku.

Dodieties izbraucienā ar kuģīti (šo braucienu varat rezervēt Arco da Porta Nova netālu no vecpilsētas vārtu arkas) vai ceļojumā uz Ria Formosa dabas parku — vietu, kur sev mājvietu raduši ūdensputni un visdažādākie ūdens dzīvnieki.

Vakarā noteikti iegriezieties restorānā " Taberna da se", lai baudītu glāzi Portugāles vietējā portvīna un tikko ceptas, svaigas jūras veltes vai dodieties izbaudīt kūsājošo naktsdzīvi vietējos klubos. Der zināt, ka tā kā Portu dzīvo liels skaits studentu, tad, salīdzinot ar cietām Vidusjūras atpūtas kūrortu vietām, šeit nav tik liels uzcenojums un dzērienu cenas ir daudz pieņemamākas. Naktsdzīves epicentru atradīsiet, taisnā ceļā dodieties uz Rua do Prior ielu.

Apmeklējiet kādu no daudzajiem Faru gadskārtējiem festivāliem: Jūras velšu festivālu, kas norisinās laikā no jūlija beigām līdz augusta sākumam, augustā notiekošo mūzikas festivālu FolkFaro vai Feira da Santa Iria oktobrī — svinības ar visdažādākajiem, reibinošiem atrakciju parka braucieniem un citām izklaidēm.

 

Ko vēl var redzēt un darīt Faru apkaimē?

Algarves reģionā pārvietoties ar auto ir daudz ērtāk nekā citviet Portugālē, jo tur ir mazāk maksas ceļu un saprotamas ceļu norādes, tāpēc ir daudz iespēju vienas dienas izbraucieniem no Faru.

Monšike atrodas 84 kilometru attālumā no Faru, un tur vislabāk var nokļūt, braucot ar auto, jo nav neviena autobusa vai vilciena maršruta, kas pa tiešo savienotu abas pilsētas. Šī pilsēta ir lieliska vieta, kur uzsākt Serra de Monchique kalnu populāro pastaigu taku izpēti, un, ja esat patīkamas atpūtas cienītāji, šeit iespējams apmeklēt kūrortpilsētu Caldas de Monchique, kas ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem, karstajiem avotiem.

Estoi, kas atrodas tikai 11 kilometru attālumā no Faru pilsētas centra, ir vislabāk zināmā vieta romiešu laika drupu apskatei. Apmeklējiet Estoi,baroka stilā celto, tumši rozā pili un Milreu romiešu laika drupas, vīna presi, pirtis un mauzolejus.

Pavisam neliela brauciena attālumā, uz austrumiem no Faru, atrodas pilsēta Olhão (Oļauna), kas ir viena no Algarves galvenajām zvejas ostas pilsētām. Pirms doties uz vietējo zivju tirdziņu, kurā rosība nekad nebeidzas, apstājieties, lai apbrīnotu portugāļiem raksturīgo balto arhitektūru, kas redzama, vecpilsētā esošajās, mājās ar jumta terasēm. Atvelciet elpu kafejnīcā "Canteloupe", kur paveras brīnišķīgs skats uz ostu, lai pēc tam dotos 15 minūšu garā braucienā ar prāmi uz Ilha de Armona salu, lai iekarotu neapdzīvotās pludmales.