Auto noma, Kuateirā, Portugalē

Best car rental deals from local rental companies

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"

Kuateira ir pilsēta, kas atrodas 26 km attālumā no Faru Starptautiskās lidostas Algarvē, Portugāles dienvidu reģionā. Kuateira ir neliels zvejnieku ciematiņš, kas savu popularitāti tūristu vidū izpelnījies kā brīvdienu kūrorta vieta.

Kuateira piesaista ar savu pateicīgo klimatu, tuvu esošajiem golfa laukumiem, vēsturiskajiem apskates objektiem un brīnišķīgo krastmalas promenādi līdzās smilšu pludmalei, un netālu esošo Vilamouras piestātni.

 

Ko ir vērts redzēt?

Garā smilšu pludmale ir galvenais apmeklētāju galamērķis ikvienam Kuateiras ciemiņam, kas nolēmis izmest kādu loku pa Infante de Sagres avēniju.Tāpat iespējams arī paēst kādā no pludmales restorāniem, kuru specialitāte ir svaigas jūras veltes.

Dodies uz iepriekšminētās Infante de Sagres avēnijas austrumu pusi, lai izbaudītu Praia do Forte Novo pludmali. Šajā vietā kādreiz atradās Armasau De Pera cietoksnis, kas krasta erozijas dēļ nu jau atrodas zem ūdens.

Lai atgrieztos gadsimtiem senā pagātnē, dodies uz Cerro da Villa romiešu drupām. Varēsi ielūkoties izrakumos, kuros var apskatīt romiešu pirtis, mozaīkas un graudu uzglabāšanas vietas. Izrakumu vietā esošajā muzejā glabājas nozīmīgas senlietas un izrakumos atrastās liecības par romiešu kultūras ietekmi Algarves reģionā.

 

Ko darīt?

Trešdiena Kuateirā ir tirgus diena. Seko līdzi ļaužu plūsmai, lai nonāktu zivju tirgū, vai uzlabo savas kaulēšanās prasmes ar čigāniem un dodies uz Fonta Santa, kas atrodas uz austrumiem no Kuateiras, uz Almansilas ceļa. Šis čigāniem pilnais tirgus vienmēr ir nerimstošā rosībā, un vietējie pārdevēji tā vien cenšas atnācējus piesaistīt ar skaisti izšūtiem kokvilnas izstrādājumiem, dārglietām, rokassomiņām un apģērba klāstu.

Ja esi kaismīgs makšķerētājs, steidz uz Vilamouras piestātni, lai izraudzītos kādu no makšķerēšanas tūres laivām. Pēc tam dodies uz kādu no iecienītākajām makšķerēšanas vietām un pamēģini noķert lielo dienas lomu!

Jautrības tīkotājiem būs iespēja pēc sirds patikas izbaudīt ūdens priekus Aquashow ūdens atrakciju parkā. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt dažādas izpriecas, piemēram, mākslīgo viļņu baseinus, ūdens slidkalniņus un citas ūdens atrakcijas. Lai gan tur ir viesnīca, restorāni un suvenīru veikaliņi, iesakām izbaudīt brīnišķīgo dienu un doties patīkamā piknikā.

Golfa cienītājiem lieliska iespēja, nedodoties pārāk tālu, katru dienu izmēģināt spēli citā laukumā. Uzlabo savas atvēziena prasmes vienā no 16 golfa laukumiem, kas atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Kuateiras!

 

Ko vēl var redzēt un darīt Kuateiras apkārtnē?

Guias pilsēta atrodas tika 20 minūšu attālumā no Kuateiras. Iepērcies Algarve Shopping tirdzniecības centrā, kas vienlaikus ir milzīgs tirdzniecības centra un kino komplekss. Slavenā Peri-Peri kefejnīca un Algarves Okeāna muzejs ir lieliska atpūtas vieta ģimenei. Algarves Okeāna muzejs ir lieliska iespēja izbaudīt peldi kopā ar delfīniem, noskaties roņu šovu vai karstā laikā veldzēties peldbaseinos. Iesakām biļetes rezervēt pirms ierašanās, lai nebūtu jāmaksā ieejas maksa, un ierasties pēc iespējas agrāk, jo vasarā šī vieta ir ļoti iecienīta.

Loulē pils, kas celta 2. gs. Loulē pilsētā, atrodas tikai 13 km attālumā no Kuateiras. Tā ir viduslaiku pils, kurai ir trīs torņi. Pilī apskatāmi ieroči un ēšanas piederumi. Tā ir lieliska vieta, lai izbaudītu patīkamu pastaigu Fonte da Benemola dabas parkā, kur taciņas ieskauj savvaļas orhidejas un ozolkoki.

Vasarā, ja paveicās, var redzēt vietējās pilsētiņas svētku svinības — Noite Branca festivālu. Tā laikā pilsētiņas iedzīvotāji un tūristi ģērbjas baltā un piepilda pilsētas laukumu ar mūziku, parādēm un dejām.