Auto noma, Alicante, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Alikante ir Kostablankas ostas pilsēta, kas iesākumā tika dēvēta par “Lucentum” jeb “Gaismas pilsētu”, un nu sevi pasaulē piesaka kā vieta, kurp doties, lai izbaudītu iepirkšanās priekus, brīnišķīgās pludmales un pastaigātos pa palmu ieskauto bulvāri.

Pilsētas nakts dzīve nerimstas ne mirkli, it īpaši vasarā, kad krastmalas bāros un restorānos jūtama dzīvība. Visa gada garumā pilsētā notiek dažādi festivāli, piemēram, Svētā Jāņa ugunskuru festivāls, kura laikā vietējie atrod visdažādākos veidus kā izklaidēt tūristus, tāpēc apsolām — bez piedzīvojumiem neiztikt.

Ko ir vērts redzēt?

Bencantil kalna virsotnē atrodas 10.gs. celtā Santabarbaras pils. Šī pils ir viduslaikos celts cietoksnis, kam ļoti viegli var piekļūt, braucot ar automobili vai, samaksājot nelielu maksu, uzbraukt augšā ar vagoniņu. Pilī var apskatīt nelielo muzeju, lielgabalus vai apakšzemes cietumu. No šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz Alikantes pilsētu un jūru, tāpat var apmeklēt kafejnīciņu priežu pavēnī un izbaudīt liego jūras brīzi.

Izbaudi nomierinošu pastaigu El Palmeral parkā, kas atrodas pilsētas dienvidos, starp ostu un Urbanova pludmali. Šajā vietā ir labiekārtotas pikniku vietas un eksotisku augu daudzveidība. Tāpat šeit atrodami dīķīši, ūdenskritumi un bērnu laukumi, kur var atvilkt elpu no ievērojamu vietu apskatīšanas.

Uzmeklē Torres de la Huerta, Alikantes 20 torņu kompleksu, kā būvniecība tika uzsākta 16. gs., lai aizsargātos no osmaņu pirātiem. Katrs no šiem torņiem atšķiras no pārējiem, un mūsdienās daži nu jau ir tikai drupas vai ir kāda privātīpašums.

Ko darīt?

Sv. Marijas bazilika sākotnēji tika celta kā vecpilsētas mošeja, taču pēc Alikantes iekarošanas to pārveidoja par kristiešu dievnamu, un mūsdienās tā ir vecākā baznīca Alikantes pilsētā. Baznīca celta gotikas stilā, taču fasādē manāmas baroka iezīmes un iekšienē atrodamas 17. gs. ērģeles. Šo vietu iesakām apmeklēt rīta mises laikā, kad ieeja ir bezmaksas. Informāciju par mises laikiem atradīsi pie baznīcas.

Izbaudi nesteidzīgu vakara pastaigu pa palmu ieskauto Alikantes bulvāri — Explanada de España. Iepērkoties tirgū, pievērs uzmanību gājēju ietvēs iestrādātajām marmora flīzēm, pirms atvelc elpu kādā no piejūras kioskiem, lai malkotu kādu atspirdzinošu dzērienu vai izbaudītu garšīgās tapas.

Dodies izbraucienā ar prāmi uz Isla de Tabarca, kas atrodas tikai dienas braucienā no Alikantes. Šī sala kādreiz kalpojusi kā vieta, kur patverties no osmaņu pirātiem. Snorkelē kristāldzidrajā ūdenī, izpēti salas nocietinājumus vai pagaršo jūras veltes salas restorānā.

Ko vēl var redzēt un darīt Alikantes apkaimē?

Aizbrauc līdz Guadalest ielejai, kas atrodas 65 km attālumā no Alikantes. Paviesojies mazajā Guadalest ciematiņā, kur varēsi pastaigāties pa viduslaiku cietoksni, apmeklēt Antīko automobiļu muzeju vai doties skatu vērošanas izbraucienā uz netālo ezeru ar laivu, kas darbojas uz saules baterijām.

Tikai pusstundas brauciena attālumā no Alikantes atrodas Cuevas del Canelobre nelielajā Busotas apgabalā. Šo alu apskate pieļaujama tikai gidu pavadībā, un valda uzskats, ka tā ir lielākā un dziļākā alu sistēma Spānijā. Apskati skaisti izgaismotos stalaktītus un stalagmītus. Lielajās alās ir lieliska akustika, tāpēc šeit tiek rīkoti arī dažādi koncerti. 60 km attālumā no Alikantes atrodas Alkojas pilsēta, kurā meklējama Barchell pils, kas ir celta 12. gs. Alkojas pilsēta ir slavena ar mauru un kristiešu svinībām, ko parasti svin aprīlī. Svinībās redzamas parādes un krāšņi pirotehnikas brīnumi. Pils nav vienīgais apskates objekts, jo var arī apmeklēt kādu no diviem dabas parkiem vai izbaudīt gleznainos skatus no daudzajiem tiltiem.