Auto noma Barcelona, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Barselona ir otra lielākā pilsēta Spānijā. Šī kultūras bagātā pilsēta spēlē nozīmīgu lomu valsts ekonomikā un ir iecienīts tūristu galamērķis.

Tā atrodas Pireneju pussalas ziemeļaustrumos, pašā Vidusjūras krastā. Barselona ir viena no iecienītākajām Eiropas pilsētām, kas izceļas ar maigu Vidusjūras klimatu, brīnišķīgām zaļajām un atpūtas zonām, neatkārtojamu ēdienu, ievērojamām pludmalēm un UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautajām apskates vietām, piemēram, Güell parku.

Ko ir vērts redzēt?

Spānijā dzīvojošo, dažādo kultūru ietekme viscaur Barselonai atstājusi savus nospiedumus skaistu un unikālu apskates objektu veidā.

Noteikti aplūko Antonio Gaudi šedevrus, kas ir arī Barselonas visapmeklētākās apskates vietas. Viena no šādām vietām ir nepabeigtā Sagrada Familia, kuras celtniecības darbi turpinās vēl šodien. Noteikti apskati Güell parku, kas ir slavens ar krāšņajām mozaīkām vai dodies uz Casa Batlló, kas zināms kā „Kaulu nams”.

Klejo pa Ciutat Vella vecpilsētas šaurajām, līkumotajām ieliņām, kas aizvedīs pie dažādām bodītēm, kolorītiem restorāniem un dažādiem muzejiem. La Rambla ir slavenākā iela Barselonā, tāpēc šeit vienmēr valda rosība. Mākslas mīļotājiem iesakām uzmeklēt El Born rajonu, lai dotos uz Pikaso muzeju vai izvēlēties El Raval rajonu, kur iespējams apmeklēt Museu d'Art Contemporani de Barcelona — Barselonas Laikmetīgās mākslas muzeju. Barri Gòtic viduslaiku kvartālā atradīsi labi zināmo Plaça Reial laukumu, kur apkārt esošajos bāros un restorānos satiekas gan vietējie, gan tūristi.

Izmanto Barselonas maigo klimatu, lai atrastu sev sauļošanās pleķīti kādā no daudzajām pludmalēm. Barceloneta pludmale vienmēr ir cilvēku pilna; tā ir kā radīta izpriecām. Nova Icária pludmalē var izmēģināt kādu no ūdenssporta veidiem, tāpat šeit var arī nopeldēties vai pagozēties saulītē. Ja meklē klusāku vietu — piemērotāka būs Caldes d'Estrac pludmale.

Ko darīt?

Dodies uz rosīgo tirgu. Boqueria Market ir zināmākais tirgus Barselonā, kur var ne tikai nopirkt kādu no, piramīdā sakrautajiem, augļiem, bet arī kalmāru no vietējā zivju tirgotāja, degustēt pikanto čorizo desu vai nopirkt ko graužamu vietējā kioskā. Ja tik liels tirgus nav pa prātam, dodies uz Sv. Katrīnas tirgu.

Ēdiens ir neatņemama Spānijas apmeklējuma sastāvdaļa, un Barselona ir īstā vieta, kur iepazīties ar klasisko mūsdienu katalāņu virtuvi. Ja vēlies izbaudīt japāņu un katalāņu ēdienu sajaukumu, iesakām rezervēt galdiņu Somodó restorānā ( Adrese: Carrer de Ros de Olo 11). Ja ir vēlme izmēģināt kaut ko no tradicionālās virtuves, La Ginesta (Adrese: C/ Jovellanos, 3) būs īstā vieta kur doties, lai pasūtītu ko tradicionālāku, piemēram, fideuà ( Barselonas versija palejai, kas gatavota, rīsu vietā izmantojot nūdeles).

Novirzies no La Rambla ielas, lai izjustu īsto Barselonas auru Poble Sec un Gràcia rajonā. Dodies uz El Molino (Adrese: Vila i Vila, 99 | Av. Paral·lel), kur varēsi izbaudīt krāšņu, Parīzes Mūlenrūžas cienīgu cabaret priekšnesumu. Ja tas nav pa prātam, dodies uz sporta bāru Carrer Verdi ielā. Šeit trešdienu un sestdienu vakaros vari pievienoties futbola faniem, kas uzmanīgi seko līdzi spēlei, baudot izlejamo alu.

Ko vēl var redzēt un darīt Barselonas apkārtnē?

Uzdrošinies meklēt piedzīvojumus tikai 1h braucienā no Barselonas, pilsētā ar skatu uz klaniem — Žironā. Pieveic kāpienu līdz Passeig de la Muralla, lai pastaigātos gar senlaicīgajiem mūriem, no kuriem paveras skats pāri visai pilsētai. Atvelc elpu Žironas katedrālē, lai aplūkotu tās iespaidīgākās vietas un ieraudzītu neatkārtojamās vitrāžas. Pēc tam nobaudi pusdienas Ebreju namā.

Arī Taragona atrodas tikai stundas brauciena attālumā no Barselonas, tikai braucot dienvidu virzienā. Šajā pilsētā var aplūkot UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautajās romiešu laika drupas, ieskaitot amfiteātri, pilsētas vaļņu iezīmes un akveduktu. Tāpat var apmeklēt Taragonas Valsts arheoloģijas muzeju, kur iespējams aplūkot dažādas senlietas, turklāt ģimenēm iesakām apmeklēt PortAventura atrakciju parku, kur lieliski izbaudīsiet laiku. Piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs: ūdensatrakciju parks, viensliedes dzelzceļš un visi iespējamie atrakciju braucienu varianti.

Apmēram dienas braucienā no Barselonas atrodas Figeresa, mākslinieka Salvadora Dalí dzimtā pilsēta. Pilsētā populārākā atrakcija ir „The Fantastical” un „Sapņo kā Dalí ” teātra muzeja apmeklējums. Šajā muzejā atrodas tādi Dalí mākslas darbi kā kolāžas, skulptūras un gleznas, tajā pašā laikā muzejs ir arī Dalí kapenes.
Lai ieraudzītu skaistu Katalonijas panorāmu, brauc līdz Castell de Sant Ferran.