Auto noma, Fuengirola, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Fuenhirola atrodas tikai 20 minūšu attālumā no Malagas lidostas, un tā ir viena no lielākajām pilsētām Costa del Sol reģionā.

Tā ir zināma ne tikai ar savām pludmalēm 8 km garumā, šī vieta spēj piedāvāt ko vairāk par pludmales priekiem. Fuenhirola ir tradicionālu svinību pārpilna, turklāt pilsētā tuvu viena otrai atrodas vairākas arheoloģisku izrakumu vietas un, protams, nedrīkst aizmirst pieminēt brīnišķīgos un labiekārtotos pilsētas parkus.

Ko redzēt?

Lai nokļūtu labi zināmajā Sohail pilī, jāpārvar liels kāpiens augšup kalnā, taču ikviens, kas to paveicis, tiek apbalvots ar skatu, ka paveras uz taciņu apjozto pilsētu un Fuenhirolas upes izteku. Vislabākais laiks pils apskatei ir vasaras mēneši. Tad iekšpagalmā notiek brīvdabas koncerti un augustā pat viduslaiku gadatirgus, kur var nobaudīt autentisku virtuvi, vērot ākstu priekšnesumus, izmēģināt spēkus šaušanā ar loku vai ļaut zīlniecēm izzīlēt nākotni.

Vienreizīga iespēja, ko nevajadzētu laist garām, ir zooloģiskā dārza Bioparc Fuengirola apmeklējums. Šis zoodārzs izveidots tā, lai atveidotu dažādas pasaules dzīvotnes, tostarp Dienvidaustrumāzijas lietus mežus, Ekvatoriālās Āfrikas zemienes, kurās mīt nīlzirgi, lemuri, leopardi, krokodili, gorillas un reptiļi. Uz vietas atradīsi arī bērnu rotaļlaukumu un restorānu, turklāt jūlijā un augustā zoodārzs ir atvērts ilgāku laiku, lai apmeklētāji varētu redzēt arī nakts dzīvniekus.

Finca del Secretario tika uzieta 1970. gadā, veicot jauna dzelzceļa posma ,starp Fuenhirolu ar Malagu, izbūvi. Arheoloģisko izrakumu vietā apskatāmas romiešu laika liecības par zivju iesālīšanas vietu, redzami keramikas cepļi un romiešu pirtis. Tiesa gan vēlāk šo vietu pārveidoja par nekropoli. Tieši no šīs vietas nākusi slavenā Fuenhirolas Venēra — marmora skulptūra, kas šobrīd apskatāma Vēstures muzejā.

Ko darīt?

Viena no galvenajām izklaides vietām Fuenhirolā ir tās izstieptā krasta līnija ar pludmalēm un pāris līčiem. Ostas apkārtne ir īstā vieta, kur meklēt restorānus ar burvīgām terasēm un čalojošiem bāriem. Piestātne ir īstā vieta, kur meklēt izbraucienu kuģīšus vai makšķerēšanas tūres. Tāpat gan atradīsi izpalīdzīgus cilvēkus, kas pamācīs burāt, nodarboties ar paraseilingu, braukt ar ūdensslēpēm un zemūdens niršanas instruktorus.

Fuenhirolā ir daudz parku, bērnu rotaļlaukumu un brīvā laika nodarbes, kas piemērotas visai ģimenei. Lai noīrētu riteņus izbraucienam un izbaudītu piknika priekus, dodies Fluvial parku Fuenhirolas upes krastā, turpretī Parque de Poniente atradīsi rotaļu laukumu ar milzīgu pirātu kuģi tikai dažu minūšu attālumā no pludmales.

Paspēj uz vietējo izpildītāju koncertu Palacio de la Paz, tirgus laukumā esošo pašvaldības teātri. Ja esi nolēmi uz Fuenhirolu doties laikā no 6. -12. oktobrim, izbaudi Feria de Fuengirola — ikgadējas tradicionālas svinības par godu svētajai un mūžīgajai Jaunavai Marijai. Svinības parasti notiek tirgus laukumā, tāpēc mākslinieki visas nedēļas garumā uzstājas tieši Palacio de la Paz.

Ko vēl var redzēt un darīt Fuenhirolas apkaimē?

Marvelja ir tikai pusstundas brauciena attālumā no Fuenhirolas, tieši šeit var aplūkot apgabala zināmākās baznīcas, ieskaitot 16. gs. celto Iglesia de la Encarnacíon. Aplūko iespaidīgās ērģeles kora balkonā un altāri, kas laistās zeltā un atrodas pie Marveljas aizbildņa Sv. Barnaba kājām. Pēc tam dodies pastaigā, pa gājējiem atvēlēto Avenida del Mar, kur ik pa laikam pavīd pa kādai no 10 sirreālisma meistara Salvadora Dalī un vietējā mākslinieka Eduardo Soriano skulptūrai.

Dodies apmēram 100 km virzienā uz rietumiem, lai nonāktu Rondā, kas atrodas blakus aizai, bagātīgo upes ieleju ieskauta. Dodies uz ievērojamo Balcón del Coño skatu vietu, lai uzņemtu brīnišķīgu fotogrāfiju ar slaveno Puente Nueve tiltu un El Tajo aizu. Noteikti apskati senās drupas, tostarp arābu pirtis un Acinipo. Pēc apskates vietu aplūkošanas, atveldzējies Cueva del Gato (Runča ala) dabiskajā baseinā, kas atrodas neliela brauciena attālumā no pašas pilsētas.

Estepona ir tikai 45 minūšu brauciena attālumā no Fuenhirolas, un tai samērā labi izdevies izvairīties no Costa del Sol atpūtas vietu tīkotāju gūzmas. Izbaudi nesteidzīgu pastaigu vecpilsētas skaistajās, bruģētajās ielās. Aplūko ar nokarenajiem puķu groziem izdekorētās mājas un piestāj, lai nobaudītu malciņu ledusaukstā fino (heress vīns) un uzgrauztu tapas Calle Caridad ielā esošajā bārā.