Auto noma Palma de Mallorca, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Palma de Maļorka jeb Palma ir lielākā pilsēta uz Maļorkas salas un Baelāru salu administratīvais centrs.
Brīnumjauka pilsēta ar kūsājošu dzīvību, vieta, kur var daudz ko apskatīt, tostarp sakopto ostu un tās promenādi, vēsturiskās mauru ēkas un brīnišķīgās baltās smilšu pludmales — tikai pāris minūšu attālumā no pilsētas.

Ko redzēt?

Noteikti pamanīsi iespaidīgo Le Seu katedrāli (zināma kā Sv. Marijas katedrāle), kas celta uz vecās pilsētas mūriem. Tās izrobotie torņi tiecas augstu debesīs. Iesakām aplūkot Gaudi meistardarbu — lustru, kas karājas tieši virs altāra. Brīnumskaisti katedrāle izskatās naktī, kad ir izgaismota, un gaismas spēle redzama tās mākslīgajā ezerā. Netālu atrodas Almudaina pils, kurā izveidots Valsts Kultūras mantojuma muzejs, tiesa gan, agrāk šajā vietā dzīvoja mauru valdnieki.

Atvelc elpu un pavēro apkārtējos Passeig des Born, kur atrodas nelieli veikaliņi, kafejnīcas, bāri un skaistas strūklakas. Tieši šajā vietā svinību sezonā kokus rotā lampiņu virtenes, turklāt rosība šeit ilgst visa gada garumā, jo tā ir lieliski piemērota vieta, lai nopirktu saldējumu, kafiju vai kādu glāzi vīna.

Castell de Bellver ir pils, kas celta 14. gs. — to izmantoja kā karaļnama vasaras atpūtas vietu un pēcāk kā cietumu. Šī pils ir viens no daudzajiem apaļās pils piemēriem Eiropā, un tajā izveidots neliels podniecības muzejs. Bellver katalāņu valodā nozīmē “skaistais skats”, un šāds apzīmējums ir ļoti atbilstošs skatam, kas paveras uz Maļorku un tās piestātni. Šajā vietā visērtāk nokļūt, braucot ar personīgo automobili, jo tuvumā nav sabiedriskā transporta pieturas un būtu jānoiet krietns gabals augšup stāvajā kalnā, lai pili sasniegtu.

Ko darīt?

Maļorkā ir ļoti daudz pludmaļu ar tirkīzziliem ūdeņiem, tāpēc tā ir lieliski piemērota laivu izbraucieniem. Dodies uz piestātni un rezervē sev laivu ar caurspīdīgo stikla dibenu vai izbaudi kruīza priekus saulrietā. Vēro, kā Palmā atmostas nakts dzīve, nesteidzīgi malkojot šampanieti.

Maļorka ir lieliska vieta, kur iepirkties. Šajā vietā ir viss, sākot ar nelieliem suvenīru stendiņiem vietējā tirgū, visbeidzot ar atpazīstamu zīmolu veikaliem. Lai iegādātos ar rokām izšūtus galdautus, dodies uz Passeig des Born austrumu daļu, turpretī ādas izstrādājumus, kā, kurpes un rokassomiņas atradīsi kādā no Calle Sindicato veikaliem. Ja vēlies iegādāties slavenās, cilvēku audzētās Maļorkas pērles, dodies pusstundas braucienā uz Manakoru.

Noteikti apmeklē kādu restorānu, lai nobaudītu pa’amb oli (maize, kas apslacīta ar olīveļļu un ierīvēta ar ķiploku un Ramallet tomātiem) vai llom amb col (kāpostā ietīta cūkgaļa ar pīniju riekstiem un rozīnēm). Saldajā ēdienā iesakām nobaudīt gardo greixonera de brossat (siera kūka), klāt piedzerot kafiju ar nelielu brendija piesitienu.

Ko vēl var redzēt un darīt Maļorkas apkārtnē?

Sameklē sev vietu pie loga kādā no veclaicīga vilciena pasžieru vagoniem, kas darināti no koka. Tas aizvedīs gleznainā 27 km braucienā no Maļorkas uz Soļeru, pa ceļam šķērsojot vairākus tiltus, Sierra de Alfàbia kalnus un izbraucot cauri 13 tuneļiem. Kad būsi Soļerā, ar elektrisko tramvaju varēsi nokļūt ostā. Tur ir ļoti daudz piekrastes restorānu, kuros ikviens var nobaudīt svaigas jūras veltes.

45 minūšu brauciena attālumā no Palma de Maļorkas, atradīsi nelielo Deià ciematiņu — pilnu ar dzeltenīgām mājām un savdabīgām mākslas galerijām. Ciematiņa kapsētā atdusas slavenais angļu dzejnieks un romānu rakstnieks Roberts Greivs. Viņa mājas „Ca N’Alluny” mūsdienās ir pārveidotas par rakstnieka memoriālo muzeju.

Tūristiem, kas cieš no galvas reiboņiem, iesakām 80 km garo braucienu no Maļorkas uz Cap de Formentor izlaist. Šaurie, serpentīni virs augstajām klintīm ne visiem ir pārvarami, taču pieredzējuši autovadītāji tika apbalvoti ar pasakaini skaistu skatu uz jūru no skatu laukuma vai slavenās Far de Formentor bākas.