Auto noma, Torrevieja, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Torrevjeha atrodas 41 kilometra attālumā uz dienvidiem no pilsētas Alkantas, un tā iemanto arvien lielāku popularitāti kā viena no Kostablankas atpūtas vietām.

Vieta, kas senāk bija tikai neliels zvejnieku ciematiņš, sākusi aktīvi darboties sāls rūpniecībā un kļuvusi par patvērumu daudziem, kas pametuši mājas labākas dzīves meklējumos un nu bauda maigo klimatu, iespaidīgās pludmales un iepirkšanās priekus.

Labākā vieta, kurp doties suvenīru vai tradicionālu rokdarbu meklējumos, ir pilsētas krāmu tirdziņš. Daudzo bāru un restorānu dēļ šeit vienmēr valda dzīvība, it īpaši vasaras naktīs.

Ko ir vērts redzēt

Torrevjehu ieskauj divi sālsezeri (viens zilā, otrs rozā krāsā), tajos izveidoti dabas parki, kuros var pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu. Ezerus vislabāk aplūkot pašā rīta agrumā vai krēslas laikā, tad vislabāk var redzēt gaismas spēli rozā ezera ūdeņos. Šeit var apskatīt paraugus no sāls purviem un niedru veidus vai doties uz vietām, kur novērot putnus un sekot līdzi flamingo izdarībām riesta laikā. Tāpat ikvienam atbraucējam ir iespēja apmeklēt Jūras un sāls muzeju, lai uzzinātu sāls rūpniecības vēsturi.

Noteikti apmeklē kādu no Torrevjehas unikālajiem muzejiem. Paviesojies, zemūdenē izveidotajā, Flotantes Delfin S-61 muzejā vai apmeklē Dabas vēstures muzeju, kurā varēsi aplūkot jūras zīdītāju skeletus, dažādus koraļļu paraugus un jūrniecībai veltītu ekspozīciju.

Atrast klusāku nostūri varēsi kādā no Torrevjehas zaļajām zonām, piemēram, de Las Nacions parkā ar labiekārtotiem celiņiem un bērnu laukumu. Tāpat vari noīrēt ūdens velosipēdu, ar ko pabraukāt kādā no ezeriem. Tikai nesabīsties no apkārt esošajiem putniem: pīlēm, pāviem un vistām.

Ko darīt?

Dodies uz Internaçional piestātni, lai izraudzītos kādu no makšķerēšanas tūres laivām, un mēģinātu noķert kādu jūras plaudi, skumbriju vai kādu citu zivi, kas dienas beigās kļūtu par lielo dienas lomu.

Kā jau vairumā Spānijas pilsētu, arī Torrevjehā notiek dažādi pasākumi un vietējo svētku ikgadējas svinības. Noteikti apmeklē šādas svinības, piemēram, Habaneras mūzikas festivālu jūlijā, kurā kubiešu melodijas izpilda kori no dažādām valstīm vai aplūko brīnišķīgās miniatūras ar ainu no Kristus dzimšanas Betlēmē. Tās neilgi pirms Ziemassvētkiem tiek izveidotas pilsētas laukumā.

Pēc kārtīgām vakariņām izbaudi paseo, nesteidzīgu vakara pastaigu, pa izgaismoto Torrevjehas promenādi, no kurienes varēsi noraudzīties projām slīdošajās laivās.

Ko vēl var redzēt un darīt Torrevjehas apkaimē?

Lai izbēgtu no lielajām tūristu masām un vasaras mēnešu lielās svelme, dodies dienas izbraucienā uz Callosa de’n Sarria ciemu, kur varēsi atveldzēties Algaras ūdenskritumu atspirdzinošajos ūdeņos. Šī gleznainā vieta ir kā radīta piknikam vai peldei kristāldzidrajā ūdenī. Tikai atceries — ūdens ir auksts pat vasarā!

Pusstundas brauciena attālumā no Torrevjehas, netālu no Elčes, atradīsi ģimeņu iecienīto Rio Safari parku. Tas ir dzīvnieku tematiskais parks, kurā var pabraukāties ar vietējo vilcieniņu, redzēt dzīvnieku šovu, doties uz reptiļu alu vai nobaudīt saldējumu vietējā restorānā.

Braucot 70 km uz rietumiem, nonāksi Mursijas pilsētā, kas piedāvā ne vienu vien apskates vietu. Noteikti dodies uz Sv. Marijas katedrāli, pēc kuras iesakām apmeklēt Sazillo muzeju. Šajā muzejā ikviens apmeklētājs var aplūkot reliģiska rakstura skulptūras, ko veidojis pats mākslinieks. Lai atgūtu spēkus pēc šo apskates vietu apmeklējumu, dodies uz San Pedro del Pinatar slavenajām dubļu vannām, kam tiek piedēvētas dziednieciskas īpašības, īpaši, kad runa ir par ādas saslimšanām vai reimatismu.