Auto noma Antalijā, Turcijā

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"

Antalja ir astotā lielākā Turcijas pilsēta pēc iedzīvotāju skaita un tūristu iemīļots ceļojuma galamērķis, kas atrodas līdzās Taura Kalnam.

Kā viens no tūrisma galamērķiem Turcijas Rivjērā, Antaljas industrija balstās uz tūrismu un zemkopību (konkrētāk – apelsīnu audzēšanu), un tā piedāvā lielu apskates vietu klāstu, tai skaitā labirintam līdzīgās vecpilsētas apskati, piedalīšanos dažādos ikgadējos festivālos, vēsturisku drupu apskati un lieliskas pludmales.

Ko redzēt?

Kaleiçi (vecpilsēta) ir kā bruģētu ieliņu labirints, kas pilns atjaunotiem viesu namiem, mākslas galerijām un viduslaiku mūros izveidotiem restorāniem. Izvairies no suvenīru veikaliņiem, izejot cauri Romas imperatora Adriāna arkai, paņem līdzi fotoaparātu, lai pie viena iemūžinātu pulksteņtorni, minaretus un seno Yat Limanı ostu.
Ikvienam, kas ierodas Antaljā, noteikti iesakām apmeklēt tās lielisko muzeju, kas ir viens no lielākajiem muzejiem Turcijā, jo tā kolekcijā ir vairāk nekā 5000 dažādu arheoloģisko atradumu. Varēsi aplūkot brīnišķīgu ekspozīciju par visdažādākajām tēmām – dabas vēsturi, monētām, audumu, vīraka glabāšanu, mozaīkām u.c.–, turklāt muzejs ir veidots tā, lai bērniem būtu jāveic izglītojoši uzdevumi.

Düden ūdenskritumus atrašanās vieta bieži vien tiek jaukta ar milzīgo ūdenskritumu, kas plūst pāri klints nogāzei pie Düden upes grīvas, patiesībā tie atrodas nedaudz ārpus pašas Antaljas. Sagatavo piknika grozu un dodies izpētīt skaisto skatu, kas paveras uz šiem ūdenskritumiem. Varēsi pat sēdēt alā un raudzīties ūdenskrituma kaskādē. Tikai atceries uzvilkt piemērotus apavus, jo akmeņi mēdz būt diez gan slideni!

Ko darīt?

Dodies izbraucienā ar vēsturisko tramvaju, kas iet gar daudzām ievērības cienīgām apskates vietām, un dodies uz Konyaalti pludmali, kuras rietumu pusē atradīsi Akvalandi (milzīgs ūdens izpriecu un atrakciju parks) vai Antaljas akvāriju, kas ir pasaulē garākais akvāriju tunelis.

Izbaudi pastaigu vecpilsētai blakus esošajā parkā, kur ikviens varēs atrast kādu zāles pleķīti, kur atvilkt elpu. No netālu esošā apaļā Hirdilik torņa nocietinājumiem pavērsies gleznains skats uz Antaljas jūras līci. Tuvumā ir vairāki kioski un kafejnīcas, kur remdēt savu izsalkumu, iegādājoties kuruyemis (žāvēti augļi, rieksti un sēklas) vai saldējumu.

Iejūc vietējo iedzīvotāju pūlī Antaljas slēgtajā tirgū, kur vari mēģināt nokaulēt cenu dažādiem labumiem, piemēram, dārglietām, garšvielām un aksesuāriem, kas darināti no ādas. Pavēro, kā savā mizā tiek vārīta kukurūza un pēc tam iegādājies sulīgās Turcijas vīģes vai slavenos Antaljas apelsīnus.

Ko vēl var redzēt un darīt Antaljas tuvumā?

Topošie arheologi varēs sevi iepriecināt, apmeklējot daudzās vēsturiskās Antaljas reģiona vietas. Lai to izdarītu, vislabāk izmantot privāto automobili, tādējādi nebūs jāseko jau iepriekš izplānotiem tūristu grupu maršrutiem. Senā Perge pilsēta atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Antaljas, un šajā vietā var aplūkot senās romiešu laiku ielu, stadionu un arku drupas. Pabraucot vēl pus h, nonāksi Aspendos romiešu amfiteātrī, kur mašīnas stāvlaukums rūpes nesagādās.

45 minūšu brauciena attālumā no Antaljas atradīsi baismīgās Karain alas. Aizvēsturiska vieta, kur uzieti daudzi vēsturiski atradumi, kas nu jau apskatāmi Antaljas muzejā. Iztēlojies aizvēsturiskos laikus, pastaigājoties pa šīm mazajā alām. Noteikti paņem līdzi kabatas lukturīti, lai labāk redzētu, kur spert nākamo soli!

Çıralı ir neliels ciematiņš, kas atrodas 82 km uz dienvidiem no Antaljas un ir lieliski piemērots vienas dienas izbraucienam. Nobaudi jūras veltes kādā no piejūras restorāniem un noteikti nepalaid garām iespēju aplūkot Chimaera liesmas, kas rodas, dabiskai gāzei izdaloties no kalna plaisām, šis skats ir jo sevišķi iespaidīgs naktī.