Auto noma Izmir, Turcija

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"

Izmira ir trešā lielākā Turcijas pilsēta un otra lielākā osta, kas to padara par iekārojamu atpūtas galamērķi.
Lai ko arī izvēlētos, vai tā būtu pastaiga pa pilsētu, lai aplūkotu tās zināmākās apskates vietas, vai izmantotu pilsētu kā vietu, kur atpūsties pirms garā brauciena uz ievērojamo Efasu (senas grieķu pilsētas drupas), Izmirai vienmēr būs, ko piedāvāt. Tā priecēs ar brīnišķīgajām pludmalēm, osmaņu laika celtnēm un gardiem ēdieniem.

Ko redzēt?

Ikviens Izmiras apmeklētājs noteikti kādā brīdī satiks kādu vietējo pašā pilsētas sirdī, Konak laukumā. Tieši šajā laukumā atrodas osmaņu tradīcijās izrotātais pulksteņu tornis, tāpat var pastaigāties pa netālu esošo piejūras promenādi vai apmeklēt agrāko muitas māju, kas atrodas uz Konak estakādes. Tagad šajā vietā izveidots tirdzniecības centrs kopā ar kino, dažādiem veikaliņiem un restorāniem. 

Atvelc elpu, vērojot pilsētas panorāmu, pēc stāvā kāpiena Kadifekale pilī. No pils, kas ir arī viduslaiku cietoksnis, paveras skats uz ostu un Izmiras jūras līci, turklāt uz pils sienām aplūkojami seno romiešu un bizantiešu veidoti gravējumi. Ja domā, ka kāpiens kalnā nebūs pa spēkam, izmanto taksometru vai kādu no vietējiem autobusiem.

Piesakies uz kaitborda apmācībām vai iznomā ūdensslēpes kādā no Izmiras brīnišķīgajām pludmalēm, piemēram, Urla vai Pilanta pludmalē. Pēc šīm izpriecām atvēsinies, ēdot saldējumu vai dzerot Efes alu kādā no piejūras kafejnīciņām, un izbaudi skatu, kā maigie Egejas jūras viļņi skalojas pret smilšaino krastu.

Ko darīt?

Aizmirsti par bailēm no augstuma, uzbraucot Asansor mājas paša augšā ar liftu, ko iesākumā izmantoja, lai atvieglotu villu iemītnieku piekļuvi savām mājām, kas atradās kalna virsotnē. Mūsdienās tas tiek izmantots, lai no jūras līmeņa paceltos līdz klinšu virsotnē izveidotajai restorāna terasei, kur var nobaudīt izsmalcinātus ēdienus un priecēt acis ar iespaidīgo skatu uz pilsētu.

Nogaršo Turcijas īsto garšu kādā no ielas stendiem, iegādājoties kumru – Izmirai raksturīgu uzkodu, kas būtībā ir silta, sezama sēklām klāta maize, pildīta ar kausētu sieru un turku desu.

Ja nav pietiekami daudz laika, lai apskatītu slavenās Efasas drupas, dodies uz Izmirā esošo Agoru. Šajā nelielajā vietā atrastie izrakumi sniegs ieskatu smirniešu civilizācijas dzīvē, tāpat varēsi aplūkot marmora kolonas, kapakmeņus un arkas.

Ko vēl var redzēt un darīt Izmiras apkārtnē?

Tikai 40 minūšu attālumā atradīsi Manisas pilsētu, ko ik gadu pieskandina dažādi festivāli un rosīga mošeja (Sultāna mošeja). Pilsēta ir piemērota vieta, lai no turienes dotos uz netālajām bizantiešu laika drupām Sardis pilsētiņā, vai paviesotos Spil Dağın Nacionālajā parkā, kur mājo savvaļas zirgi, zied tulpes un čalo karstie avoti.
Lai redzētu visas arheoloģiski ievērojamās vietas, iesakām pārvietoties ar privāto automobili. Efasa ir vispopulārākā šāda veida vieta Izmiras tuvumā, tajā apskatāma lielākā romiešu drupu kolekcija Vidusjūras austrumos. Šī vieta pat tiek dēvēta „Turcijas Pompejs”, jo tik lielu tās daļu vēl klāj bieza zemes kārta. Noteikti dodies aplūkot divstāvīgo Celsa bibliotēku, Artemīdas tempļa pamatus un Efesas muzeju. No šīs vietas pavisam neilga brauciena attālumā atradīsi gleznaino Şirince kalnu ciematiņu, kur varēsi pārlaist nakti kādā no daudzajām viesnīcām un nodegustēt vietējos augļu vīnus vai olīveļļu.