Auto noma, Sivas, Turcija

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Sivasa ir milzīga pilsēta Turcijas centrālajā daļā, kuru ar citām nozīmīgākajām Turcijas pilsētām un ar tādām valstīm kā Irāna un Irāka saista satiksmes un komunikācijas sakaru līnijas.

Pilsētas darbība ir pārsvarā orientēta uz rūpniecību, piemēram, brokastu pārslu ražošanu un apstrādājošo rūpniecību, taču šī vieta ir atpazīstama ne tikai ar savu attīstīto rūpniecību un zemkopību, bet arī skaistiem apskates objektiem, kā krāšņas mošejas, aizraujoši muzeji un senās turku pirtis.

Ko ir vērts redzēt?

Ielūkojies Turcijas vēsturē, apmeklējot Atatürk kongresu un etnogrāfijas muzeju, kur Atatürk guļamistabā varēsi apskatīt osmaņu kilim – gludi austos paklājus un grīdsegas. Dodoties augšup pa kāpnēm, nonāksi kongresa zālē, kas veltīta Turcijas vēsturē nozīmīgajam Sivasas kongresam.

Güdük Minare ir no ķieģeļiem veidotas kapenes, kas celtas 14. gs. par godu Seyh Hasan Bey, kura mirstīgās atliekas atrodas kapenēs esošajā sarkofāgā. Kapenes savu nosaukumu Güdük (nošķelts) ieguvušas sava nelielā augstuma dēļ.

Lai aplūkotu lielisku seldžuku arhiktektūras pērli, iesakām Gök Medrese. Tās nosaukums, tulkojumā no turku valodas nozīmē „zilā skola”, tas radies tāpēc, ka abu minaretu apdarei izmantotas debeszilas flīzes. Tūristiem nav ļauts šajā vietā iekļūt, taču reizēm var palaimēties ar muzeja sargu, kas atver slēgtos vārtus.

Ko darīt?

Kad esi pašā pilsētas centrā, dodies uz kādu no Hükümet laukumam tuvumā esošajiem restorāniem un nobaudi kādu bļodu ar kelecos (īpašā veidā pagatavota kartupeļu zupa ar jogurtu), tāpat iesakām pagaršot madimak salātus (garšaugs, kas līdzīgs spinātiem) un incir tatlısı (pildītas vīģes).

Lietains laiks ir ideāli piemērots, lai izbaudītu pastaigu gar atspirdzinošajiem Sizir ūdenskritumiem, pa šim nolūkam paredzētu laipu, kas atrodas līdzās 22 m augstajai ūdenskritumu kaskādei.

Kārtīgi izsvīsti 16. gs. celtajā turku pirts kompleksā ar nosaukumu „Meydan Hamami”. Tā darba laiks katru dienu ir no agra rīta līdz pusnaktij, tā ir patiesa turku pirts pieredze, kas kautrīgākiem tūristiem, kas pieraduši pie nelielas pamērcēšanās un grāmatas palasīšanas, varētu nebūt īsti pa prātam.

Ko vēl var redzēt un darīt Sivasas apkārtnē?

39 km no Sivasas atradīsi Hafik Gölü ezeru, kas ir ideāli piemērots, lai dotos izbraucienā ar laivu, makšķerētu vai uzrīkotu nelielu pikniku tā krastā, līdzās niedrēm. Tā apkārtne ir pilna ar ģipšakmens karstiem.

Ārstnieciskos nolūkos iesakām doties uz Kangalas pilsētu, kas atrodas 89 km attālumā no Sivasas. Kangala ir slavena ar tai par godu nosauktu suņu šķirni (Kangalas karabašs) un saviem spa kūrortiem, kur ikviens var veldzēties karsto avotu dziednieciskajos ūdeņos, kur mājo mazas zivtiņas, kas noskubina pacienta atmirušās ādas šūnas, lai ārstētu dažādas slimības, piemēram, psoriāzi.

Yıldız Dağı kalns atrodas 120 km uz ziemeļdienvidiem no Sivasas Šajā vietā var doties pārgājienā pa ielejas līdzenumiem vai ziemā izklaidēties slēpošanas kūrortā. Tāpat kalnos virs Bedohtunyazi ielejas var aplūkot bizantiešu laika drupas.

Gökpınar ezers ir brīnišķīga vieta, kas ir ilgā brauciena vērta. Ezers ir 15 m dziļš, taču tā ūdens tik un tā ir kristāla dzidrumā, un tas ir slavens savu gardo foreļu dēļ. Ezera malā izveidotas kafejnīcas, lai varētu kārtīgi paēst, un tāpat ikvienam interesentam tiek iznomātas kanoe un airu laivas.