Auto noma Istanbulā, Turcijā

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Stambula ir viens no populārākajiem tūristu galamērķiem, un, tā kā tā ir pilsēta ar vienu no pasaules lielākajām populācijām, ikviens atbraucējs šeit uzreiz var sajusties kā vietējais iedzīvotājs, klejojot pa pilsētu, kas nekad neguļ.

Ievērojamais un skaistais galamērķis, kas atrodas vietā, kur robežojas divi kontinenti, pārsteigs ikvienu ar savu plašo atpūtas iespēju klāstu un apskates vietu piedāvājumu, turklāt tieši šajā pilsētā jūtama gadsimtiem ilgā romiešu, bizantiešu un osmaņu ietekme.

Stambula savaldzinās un pārsteigs ikvienu ar Sultanahmet rajonā esošajām izklaides iespējām, savu iespaidīgo slēgto tirgu, brīnišķīgajām mošejām, gardo ēdienu un aizraujošo ielu dzīvi.

Ko redzēt?

Svētā gudrības katedrāle ir viena no Stambulas zināmākajām atpazīšanas zīmēm, kas ieņem ļoti nozīmīgu lomu turku dzīvē. Agrāk šajā vietā atradās bizantiešu baznīca, ko vēlāk pārveidoja par osmaņu mošeju, taču mūsdienās šeit izvietots muzejs. Izbaudi Stambulas noskaņu, aplūkojot lielisko kupolu un nepārtrauktās gaismu spēles krāšņajās mozaīkās, tāpat noteikti aplūko skaistās Marmora kolonnas un ādas medaljonus.

Iztēlojies agrākās osmaņu sultāna gaitas, klīstot pa Topkapi pili, kas ir viena no vecākajām pilīm pasaulē. Tās iepriekšējais sultāns lika pilij uzcelt papildinājumu, tāpēc tika izveidots ļoti skaists pagalms un aizsargājami vārti. Izej cauri Disnejlendas cienīgajiem vārtiem, lai nonāktu telpās, kur aplūkojami dažādi tērpi, porcelāna izstrādājumi, manuskripti un ieroči, kas rotāti ar dārgakmeņiem. Noteikti aplūko arī harēmam veltīto ekspozīciju.
Ļaujies desmitiem tūkstošu zili zaļo İznik flīžu mirdzumam Sultāna Ahmeda jeb Zilajā mošejā. Piektdienās sprediķa laikā un katru dienu lūgšanu laikā, kas parasti notiek 5 reizes dienā, tūristiem nav atļauts mošejā iekļūt, taču tā izceļas uz lielās Stambulas ainavas ar savu milzu kupolu un sešiem minaretiem. Ienākot pa dienvidu ieeju, attapsies milzīgajā pagalmā, no kura varēsi izpētīt mošejas dizainu.

Ko darīt?

Piestrādā pie savām kaulēšanās prasmēm Stambulas slēgtajā tirgū, pat ja neizdosies izstaigāt visus 5000 veikaliņus šajā trokšņainajā labirintā, tik un tā visas maņas saasināsies nebeidzamajā trokšņa un krāsu virpulī, kur varēsi iegādāties kādu aksesuāru, kas izgatavots no īstas ādas, tāpat varēsi tikt pie kādām garšvielām, zīda izstrādājumiem, rotaslietām, ēdiena un pat paklājiņiem.

Dodies izbraucienā ar laivu pa Bosforas upi, lai redzētu Stambulu no ūdens puses, tāpēc izbaudi krāšņos skatus ar zvejniekiem pie Galatas tilta, aplūko flīzēm rotātos minaretus un garām peldošos kuģus.

Atbrīvojies no netīrumu kārtas un ļauj savai ādai attīrīties Süleymaniye Hamam, vēsturiskā turku pirtī, kas atrodas Süleymaniye mošejā. Noteikti ies karsti, sviedri līs aumaļām un tā būs īsta un autentiska turku pirts pieredze.

Ko vēl var redzēt un darīt Stambulas apkārtnē?

Marmora jūras 9 salu arhipelāgs ir tika 20 km attālumā no Stambulas, kā arī Prinča salas, kur var patverties no nerimstošās pilsētas kņadas, ir tikai neilga prāmja brauciena attālumā. Tur iesakām aplūkot jaukās baznīciņas, koka vasaras mājas, kādā no restorāniem nobaudīt lieliskas jūras veltes vai izbaudīt mierīgu pastaigu smaržīgo priežu ielokā.

Riva, ir piejūras kūrortvieta, kas atrodas Melnās jūras krastā, 42 km no Stambulas. Izmēģini plostošanu pa Rivas upi vai noķer saules starus, sauļojoties netālu esošajā pludmalē, Rivas pilsdrupu pakājē.

Ja alksti nedaudz atpūtas no Stambulas, uzpildi degvielu noīrētajā automobilī un dodies pusstundu ilgā braucienā austrumu virzienā, uz ostas pilsētu Izmitu. Šajā pilsētā varēsi nesteidzīgi malkot cay (tēja) zem lielā Izmitas pulksteņtorņa vai nobaudīt tasi turku kafijas kādā no Sapanca ezera malā esošajiem restorāniem.