Auto noma, Liverpool, United Kingdom

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Liverpūle ir pilsēta Anglijas ziemeļos, kas atrodas Mersijas upes ietekas austrumu pusē un tūristus piesaista ar plašo atpūtas iespēju un apskates objektu klāstu, turklāt šajā pilsētā atrodama lielākā galeriju un muzeju dažādība ārpus Londonas.

Tā ir modes un kultūras pilsēta, kā arī viena no nozīmīgākajām pasažieru pārvadājumu un kruīza ostām tāpēc izbaudi visu, ko Liverpūle piedāvā: lieliskos restorānus un bārus, nepārspējamu muzikālo mantojumu, starptautiska mēroga sportu un Džordža I laikā celtas mājas, pie kurām pieskaitāms Liverpūles rātsnams.

Ko ir vērts redzēt

Mersijsaidas Jūrniecības muzejs ir aizraujoša izklaide, kas izvietota 4 stāvos un sniedz ieskatu Liverpūles jūrniecības vēsturē. Tā kā ieeja ir bezmaksas, muzejs ir laba vieta, lai pāris stundās uzzinātu par pilsētas kā nozīmīgas ostas lomu un ieskatītos vergu tirdzniecības norises video, aplūkotu gleznas, kuģu modeļus, uniformas un izpētītu kuģu vrakos atrastos dārgumus.

Liverpūle ir pazīstama kā grupas The Beatles (Bītli) dzimtā pilsēta, tāpēc tieši šai grupai pilsēta pasakās par lielo tūristu pieplūdumu. Noteikti būtu vērts apskatīt „ Bītlu stāstu ”, kas unikāla izklaides iespēja un vienlaikus pasaulē lielākā pastāvīgā ekspozīcija, kas sniedz ieskatu grupas rašanās vēsturē ar piemiņlietu, interviju un ievērojamu notikumu rekonstrukcijas palīdzību.

Liverpūles muzejs atrodas pilsētas ostas rajonā un ir mūsdienīgs, attiecīgam mērķim izveidots muzejs, kurā varēsi uzzināt visu par Liverpūles vēsturi. Muzejā redzamie eksponāti ir liecības pilsētas un sociālajam dzīvesveidam no Industriālās revolūcijas laikiem līdz pat mūsdienām, tāpat varēsi uzzināt par mākslu, entomoloģiju, botāniku un arheoloģiju. Iepretim Alberta dokam atradīsi kafejnīcu un vietu, kur bērni var labāk iepazīt Liverpūli.

Ko darīt

Noteikti aplūko 19. gs. celto Alberta doku, kura tuvumā varēsi ieraudzīt lielāko Apvienotās Karalistes vēsturisko ēku uzskaitījuma I kategorijā iekļauto ēku dažādību. Šī vieta ir lieliski piemērota, lai atvilktu elpu kādā no restorāniem un bāriem, pārlaistu nakti viesnīcā vai izbaudītu visas iepriekšminētās izklaides iespējas. Jauks skats redzams pie Mersijas upes, kur mīlētāji žogā saslēguši savas slēdzenes.

Iegādājies biļeti un pievienojies fanu kreklos un šallēs tērptajiem skauzeriem jeb Liverpūles iedzīvotājiem, lai noskatītos futbola maču Enfīldas stadionā, kas ir mājvieta Anglijas premjerlīgas Liverpūles futbola komandai.

Atgūsti savu šarmu, iegriežoties klubā The Cavern, kurā parasti notiek dzīvās mūzikas koncerti. Tieši šajā vietā Bītli iemantoja savu atpazīstamību. Klubā ik pa laikam uzstājas kāda grupa, kas izpilda savas vai citu mākslinieku dziesmas. Palūdz, lai kāds nobildē uz skatuves, kur uz sienas sarakstīti to mākslinieku vārdi, kuri kaut reizi šeit uzstājušies.

Ko vēl var redzēt un darīt Liverpūles apkaimē

Liverpūle ir plaukstoša pilsēta ar rosīgu ostu un starptautisku lidostu. Autoceļu posmi ir gari un savieno pilsētu ar lielāko daļu Apvienotās Karalistes, tāpēc automobilis ir ideāls pārvietošanās veids.

Čestera atrodas 30 km attālumā no Liverpūles un ir pilsēta ar plašu izklaižu klāstu un skaistām ainavām. Elpu aizraujošās Česteras katedrāles apskate, Česteras romiešu amfiteātra izpēte vai Česteras zoodārza apmeklējums – ikviens šeit atradīs kādu sev tīkamu apskates objektu vai atpūtas iespēju.

Tikai stundas brauciena attālumā no Liverpūles atrodas Mančestera, kas ir ideāls galamērķis vienas dienas izbraukumam. Izbaudi lielisku iepirkšanos Millennium kvartālā un Trafford iepirkšanās centrā un apskati skaistās pilsētas ēkas, piemēram, rātsnamu un Džona Rilandsa bibliotēku, un aplūko tekstilizstrādājumu ražošanas fabrikas Northern kvartālā, kas mūsdienās pārveidotas par moderniem bāriem.

Konvijas pils atrodas tikai pusotras stundas attālumā no Liverpūles un ir viena no vislabāk saglabātajām pilīm visā Ziemeļvelsā. Pastaigājies un izpēti vecos pilsētas mūrus un, ja būs tāda vēlme, nakti varēsi pārlaist pilī izveidotajā viesnīcā, kas celta uz Cisterciešu ordeņa klostera pamatiem.

 

Liverpools Top auto piedāvājumi