Auto noma London, United Kingdom

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Londona ir Anglijas galvaspilsēta un plaukstoša metropole, kas ir iemīļots tūrisma galamērķis, jo piesaista ciemiņus ar dažādiem vēstures pieminekļiem, lieliskiem restorāniem, vēstures muzejiem, ievērojamām iepirkšanās vietām un kūsājošu naktsdzīvi.

Pilsēta ikvienu iekārdinās ar iespēju apskatīt Portbello ielas vecmodīgo veikaliņu piedāvājumu, iespēju Haidparkā pabarot pīlītes vai vērot, kā nomainās pils sargzaldāti, kā arī kokteiļu malkošanu Čelsijā vai mūsdienu mākslas aplūkošanu Tate Modern mākslas galerijā.

Ko ir vērts redzēt

Londonā ir tik daudz ko redzēt, ka jebkurš var bez problēmām izplānot savu maršrutu, turklāt daudzas no populārākajām izklaides iespējām, tai skaitā Nacionālās galerijas apmeklējums, ir bezmaksas. London Pass karti ievērojamu vietu apskatīšanai iesakām iegādāties ikvienam, kas plāno uzkavēties vairākas dienas. Izbaudi nesteidzīgu pastaigu gar Temzas upi līdz slavenajam Tauera tiltam, ko reizēm kļūdaini dēvē par „Londonas tiltu”, jo patiesībā pastāv cits tilts ar tieši šādu nosaukumu. Ja vēlies, vari uzkāpt Tauera tiltā, lai redzētu skatu uz upi, kas pavērsies no pārejas, kas savieno abus torņus. Pēc tam dodies aplūkot Londonas Taueru, kur apskatei izlikti Karaļnama dārgumi un apbruņojumu vai pamēģini uzsākt sarunu ar sargzaldātu jeb bīfīteru.

Bigbens ir iesauka pulksteņa tornī esošajam zvanam, kas atrodas Lielbritānijas parlamenta ēkā, Vestminsterā. Diemžēl ārzemju tūristiem nav ļauts apmeklēt šo pulksteņa torni, taču ir atļauts nostāties Parlamenta laukumā, lai nobildētos pie šī slavenā Londonas apskates objekta, kas vēl jo iespaidīgāk izskatās naktī izgaismoto ciparnīcu dēļ.

Nevari teikt, ka esi bijis Londonā, ja neesi bijis Bekingemas pilī, Britu monarhijas oficiālajā Londonas rezidencē. Nepalaid garām brīdi, kad nomainās pils sargzaldāti, turklāt, ja vēlies izvairīties no lieliem pūļiem, to pašu varēsi redzēt arī Sv. Džeimsa pils pagalmā vai Velingtonas barakās, kur iesākas sargzaldāta darba diena, kas beidzas Bekingemas pilī.

Ko darīt

Pavadi kādu laiciņu Trafalgaras laukumā un iespaidīgajā Nacionālajā galerijā un pēc tam dodies apskatīt kādu no šiem lieliskajiem Londonas muzejiem: Britu muzeju, Dabas vēstures muzeju, Zinātnes muzeju vai Viktorijas un Alberta muzeju.

Ja meklē cita veida izklaidi, dodies uz metro, lai nonāktu Kemdenā un vietēja tirgus placī izpētītu vecmodīgo drēbju piedāvājumu un paēstu, nolūkojoties Rīdženta kanālā.

Iegādājies biļeti uz kādu no priekšnesumiem Vestendā, kur varēsi baudīt starptautiski atzītu izrādi kādā no viktoriāņu teātriem. Šajā vietā atradīsi vairāk nekā 40 teātru, kuros var noskatīties arī mūziklus, dramatiskas lugas un operas.

Ko vēl var redzēt un darīt Londonas apkaimē

Hemptonkortas pili droši varētu saukt par britu ekvivalentu Francijas Versaļas pilij, un tā atrodas tika stundas brauciena attālumā no Anglijas. Atvēli pietiekami daudz laika, lai izstaigātu karaļa Henrija VIII agrāko rezidenci, viņa dzīvojamos kambarus, „Spoku apsēsto galeriju”, Tjūdoru virtuves un labirinta formā izveidotos, zeļošos dārzus.

Ja esi kādas gleznainas apskates vietas meklējumos, dodies uz Raju. Tā atrodas Īstsaseksā, apmēram 140 km attālumā no Londonas un ir intriģējoša Anglijas pilsētiņa ar tjūdorstila koka rāmju mājām, kas sarindojušās uz bruģētās ielās, turklāt šeit varēsi apskatīt vietējo 14. gs.  pili un tās torni. Uz pilsētiņu vislabāk doties ar autombili, jo neviens Londonas vilciens uz šejieni nekursē.

Kenterberija ir pilsēta Kentā ar UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautu katedrāli, un tā atrodas pusotras stundas brauciena attālumā no Londonas. Izbaudi izbraucienu pa Stouras upi, lai pēc tam dotos uz tūristu iecienītajiem apskates objektiem: Kenterberijas katedrāli, Sv. Augustīna abatiju un Kenterberijas mantojuma muzeju.