Auto noma, Karmēlava, Lietuva

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Karmēlava atrodas Lietuvā, Kauņas apriņķī, un tā ir atpazīstama ar to, ka šajā vietā atrodas Kauņas Starptautiskā lidosta, kas ir otra lielākā lidosta Lietuvā.

Karmēlava ir maza pilsētiņa, kas atrodas upju tuvumā, un tai pieder aizsargājamas meža platības. Vieta, kas lieliski piemērota tādām brīvā laika aktivitātēm kā makšķerēšana, došanās pārgājienā vai putnu vērošana. Tāpat pilsēta ir ievērojama ar to, ka spēlē būtisku militāro lomu kā Lietuvas gaisa spēku aviobāze, no kuras tiek veikta Lietuvas gaisa telpas uzraudzīšana.

Ko ir vērts redzēt?

Babtų-Varluvos miškų (Babtų-Varluvos mežs) ir meža teritorija, kas atrodas netālu no Karmēlavas, tajā izveidotas vairākas takas, speciāli putnu vērošanas torņi un ierīkoti nelieli dīķīši. Šī vieta ir aizsargājama teritorija, kurā mīt Baltmugurdzenis un citi putni.

Lai nonāktu vietā, kur padomju laikā darbojās slepenā AB pagrīdes tipogrāfija, iesakām turp doties b ar privāto automobili, jo nav neviens sabiedriskais transports, kas šeit piestātu, turklāt tas būs tikai 15 min brauciens. Mūsdienās apmeklētāji šeit var aplūkot vecās tipogrāfijas paliekas, kas atrodas zem siltumnīcas un aplūkot muzeju, kas veltīts pretošanās kustības izdotajiem darbiem.

Dodies braucienā uz Kauņas rezervuāra reģionālo parku, kur varēsi apskatīt vairākas vēsturiskas vietas, piemēram, 17. gs. celto Pažaislis klosteri, kur katru gadu notiek mūzikas festivāls tur esošajā brīvdabas muzejā Rumšiškės. Atvelc elpu nesteidzīgā piknikā pie Kauņas rezervuāra krastiem. Šis ezers ir lielākais mākslīgais ezers Lietuvā.

Ko darīt?

Rezervē vietu kādā no vietējiem restorāniem, lai nobaudītu milzīgu šķīvi ar lietuviešu tradicionālo ēdienu cepelinai (cepelīns – ar gaļu pildīta kartupeļu klimpa).

Lai noķertu kādu lasi vai foreli, dodies uz Nēres upi ­­­­­­­­­­­­­­­­­– tā ir otra garākā upe Lietuvā. Tāpat iesakām netālu no Karmēlavas uzmeklēt Gaidelis akmeni – lielāko ūdenī esošo akmeni Lietuvā.

Ļaujies piedzīvojumu kārei piedzīvojumu parkā Lokės pėda, šeit varēsi izpriecāties pēc sirds patikas, pabraukājoties ar kvadracikliem, izpriecājoties katapultā vai izbaudot kempinga priekus. Vislabāk uz šo vietu doties ar privāto automobili, lai nebūtu jābrauc ar taksometru no pašas Jonavas.

Ko vēl var redzēt un darīt Karmēlavas apkārtnē?

Braucot 20 km uz ziemeļaustrumiem no Karmēlavas, atradīsi Jonavas pilsētu, kas ir slavena ar savām ikgadējām Jāņu svinībām – tās ik gadu piesaista tūkstošiem ziņkārīgo. Ielūkojies lietuviešu ikdienas vēsturē, apmeklējot veco pastu, kā vietā tagad ierīkots Jonavas Muzejs. Muzejā apskatāmi dažādi arheoloģiskie atradumi, tautas māksla, zemnieku darbarīki un vēsturiski dokumenti no visas apkaimes. Noteikti aplūko vēl vienu ievērības cienīgu vietu – Sv. Apustuļa Jēkaba baznīcu.

Agrākā Žeimiai muižas vieta atrodas 35 km uz ziemeļiem no Karmēlavas. Šajā vietā varēsi aplūkot 18. gs. klasiskā stilā celto lielo muižu, tās klēti, kapelu un staļļus.

Pusstundas brauciena attālumā no Karmēlavas atradīsi Zapyškis gotikas stila baznīciņu, kas celta 16. gs. un atrodas nelielā ciematā Nemunas upes krastā. Tā ir vienreizīga un īpaša ar to, ka ir ķieģeļu gotikas paraugs un vecākā lauku baznīca Lietuvā.