Auto noma Malaga, Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Malaga ir Spānijas sestā lielākā pilsēta un populārā Spānijas dienvidu Costa de Sol apgabala galvaspilsēta.
Tā kā Malaga ir otra lielākā pilsēta Andalūzijā, tā ir kļuvusi par tūristu iemīļotu galamērķi. Pilsētā var apskatīt greznas baznīcas, senas drupas, izbaudīt gardu ēdienu un atpūsties lieliskajās pludmalēs.

Ko ir vērts redzēt?

Malagā dzimis mākslinieks Pablo Pikaso, un pilsēta ar šo saikni ļoti lepojas. Noteikti apmeklē nelielo Pikaso muzeju, kurā aplūkojami vairāk par 250 darbiem, ko lielākoties ziedojusi mākslinieka ģimene. Iesakām izmantot iespēju klausīties audio aprakstos kādā no 9 valodām. Paturi prātā — apmeklējot muzeju svētdienā, darba laika pēdējās divas stundas ieeja ir bezmaksas. Tāpat muzejā var paēst jaukā kafejnīciņā, apelsīnkoku pavēnī vai doties uz pagrabu un aplūkot izrakumus ar feniķiešu laika atradumiem.

El Teatro Romano de Málaga celts 1.gs. m.ē. un ir vienīgās romiešu laika drupas, kas saglabājušās Andalūzijā pēc pilsoņu kara un atjaunošanas darbiem. Apmeklētāju centrā varēsi uzzināt vairāk par šīs vietas vēsturi un izrakumu atradumiem, bet vasarā iesakām apmeklēt koncertus un dzejas lasījumus amfiteātrī.

Priecāties par skaisto skatu pār pilsētu un meža biezokņiem varēsi, ja dosies uz Castillo de Gibralfaro, 10. gs. cietoksni. Šajā vietā varēsi pastaigāties pa aizsargvaļņiem, kas savieno pili ar Alkasabas dārziem. Turpat atrodas arī militārais muzejs, kur svētdienās pēc plkst. 14.00 ieeja ir bezmaksas.

Ko darīt?

Atceries paņemt savu fotoaparātu, lai iemūžinātu neaprakstāmi skaisto La Manquita katedrāli pašā pilsētas sirdī, prom no galvenā iepirkšanās rajona Calle Larios. Īpašu uzmanību pievērs svēto statujām, kas darinātas no koka un atrodas līdzās koristu sēdvietām. Ja paveiksies, dzirdēsi kā skan 17. gs. izgatavotās ērģeles, ko spēlē mises laikā. Pēc tam dodies uz Calle Cister ielu, lai atrastu Santa Ana klosteri, kur no mūķenēm varēsi nopirkt mantecados (anīsa cepumi), tos pēcāk nesteidzīgi varēsi notiesāt klusajā skvēriņā.

Augu mīļotājiem iesakām doties uz Jardín Botánico-Histórico La Concepción, Malagas skaisto botānisko dārzu, kur var aplūkot vairāk nekā 2000 augu un koku sugu, ieskaitot palmas, eksotiskus augus, ziedaugus un augļkokus. Izpēti tropu mājas takas vai atpūtini kājas pie dīķa, kas pilns ziedošām ūdensrozēm. Priecē acis, raugoties uz nokareno Ķīnas glicīniju un skaistajām orhidejām.

Izbaudi vietējo merienda (uzkodu laiks) laikā no plkst. 17.00-19.00 un atrodi sev vietu pie letes kādā no pludmales bāriem, lai nobaudītu espeto de sardinas (grillētas sardīnes) kombinācijā ar kādu malku Malagas saldā vīna.

Ko vēl var redzēt un darīt Malagas apkaimē?

Ņemot vērā Malagas atrašanās vietu pie Spānijas dienvidu robežas, tikai dienas brauciena attālumā atradīsi ne vienu vien apskates objektu, ko būtu vērts redzēt.

Tikai nedaudz vairāk nekā 100 km attālumā no Malagas atrodas neskartais Natural de la Sierra de las Nieves parks. Kalnaina vieta, ko iemīļojuši pārgājienu piekritēji. Šajā vietā redzama liela floras un faunas daudzveidība. Vietām pavīd pa kādam ciematiņam, kas ir bagāti ar kultūras mantojumu un pilni ar draudzīgiem iedzīvotājiem, kas laipni uzņem ciemiņus un labprāt dalās ar savām zināšanām.

45 minūšu brauciena attālumā uz ziemeļiem atrodas Antekera. Virs tās paceļas Acazaba jeb Malagas cietoksnis, kas celts 14. gs. un ir ievērojams ar kapenēm, kas veidotas, kraujot akmeņus. Antekera ir īstā pilsēta, kur nobaudīt polvorones (mandeļu smilšu cepumi, ko parasti gatavo cūku taukos), ko var iegādāties visa gada garumā, bet parasti tos ēd tieši Ziemassvētku laikā.

Sagatavo uzkodas ceļam un uzpildi pilnu degvielas bāku, lai dotos uz Granadu, kas atrodas 125 km attālumā, braucot ziemeļaustrumu virzienā no Malagas. Ieraugot milzīgo, dažādo arhitektūras stilu pārpilno Alhambras pili ar greznajiem dārziem, noteikti nenožēlosi izdarīto izvēli. Tāpat iesakām apmeklēt Nasrid pili, kas ir brīnišķīgs Islāma mākslas un rūpīgi izgrebto ornamentu paraugs.