Auto noma Kajseri, Turcija

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Kāpēc izvēlēties RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
Ko cilvēki saka?
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"

Kajseri ir rūpniecības pilsēta, kas atrodas Anatolijas centrālajā daļā, Erdžijesa stratovulkāna pakājē. Kajseri ir ideāli piemērota, lai paliktu uz vienu vai vairākām naktīm, it īpaši, ja vēlies izpētīt Kapadokijas seno apgabalu. Šeit var aplūkot turku seldžuku arhitektūras ēkas, kas būvētas no vulkāniskā akmens, apskatīt vēsturiskas vietas un apmeklēt slaveno un skaļo austrumu slēgto tirgu.

Ko redzēt?

Daudzās Turcijas pilsētās ir apskatāmi dažādi pieminekļi, muzeji un memoriāli, kas veltīti Turcijas Republikas izveidotājiem, un arī Kajseri var pieskaitīt pie šādām pilsētām. Atatürk Evi Müzesi ir pēc tradīcijām celta māja, kas bija Mustafa Kemal Atatürk apmešanās vieta, kad viņš viesojās šajā pilsētā. Mūsdienās tur izveidots neliels muzejs, pēc kura apmeklējuma iesakām doties uz Bestpeler parku un izbaudīt nesteidzīgu pikniku.

Kajseri pils, ko cēluši bizantieši 3. gs., atrodas pašā citadeles centrā, un interesanti ir tas, ka šī pils celta uz līdzenas zemes, pretēji citām pilīm ar nocietinājumiem, kas celtas uz paaugstinājuma. Melnā bazalta mūri ir pēdējais, kas palicis pāri no pilsētas aizsargvaļņiem, kas bija arī daļa no pašas pilsētas mūriem. Agrāk pilī atradās daudz veikaliņu, kas nu pārcelti uz slēgto tirgu.

Aplūko kādas no kümbets (kapenēm), kas izkaisītas pa visu Kasjeri pilsētu, iesākām aplūkot gan Sircali kapenes, gan Döner kapenes, kas veidotas 13. gs. par godu impērijas ģimenes pārstāvjiem. Šīs kapenes savas cilindriskās formas, konusveidīgā jumta un arabeskas dekoratīvo motīvu dēļ ir visvairāk fotografētās kapenes.

Ko darīt?

Pavadi laiku kopā ar vietējiem, iepērkoties lielajā Bedesten veikalā, lai atrastu kādu lielisku kilim, gludi austu paklāju, un citas grīdsegas, šī vieta atrodas pašā pilsētas centrā, netālu Ulu Cami (Lieliskā mošeja). Ja paklāju pirkšana prieku nesagādā, tā vietā labāk dodies uz kādu vietējo restorānu, lai nogaršotu slavenos manti (gaļas klimpas, ko pasniedz kopā ar jogurtu un garšvielām), kuru izcelsme meklējam Ksajeri pilsētā.

Ksajeri ir vairāki unikāli un apskates vērti muzeji. Sāc ar 18. gs.  celto Güpgüpoğlu Konağı, kas ir restaurēts kā Kajseri Etnogrāfiskais muzejs, kurā apskatāmi dažādi tērpi, metāla apstrādes paraugi un kilimi. Pēc tam iesakām doties uz arheoloģijas muzeju, kur varēsi aplūkot senas akmens plāksnes un manuskriptus, noteikti aplūko arī šīs vietas dārzu, kur vietām redzama kāda milzīga helēnisma un romiešu laika urna, sarkofāgs vai statuja.

Ko vēl var redzēt un darīt Kajseri apkārtnē?

Tikai stundas braucienā no Kajseri atradīsi Göreme Brīvdabas muzeju, ko būs veigli ieraudzīt skaisto, klintī izcirsto kapelu un klosteru dēļ, kas izveidoti kalnā virs Göreme pilsētas centra. Pats ievērojamākais muzeja apskates objekts ir Karanlik Kilise un, lai to redzētu, jāsamaksā ieejas maksa, taču šajā cenā iekļauta arī ieeja Tokalı Kilise, kas kopā ar tās kapelu izveidota kalna nogāzē.

Ürgüp atrodas tikai stundas braucienā no Kayseri, un tā ir ieleja ar ļoti skaistu apkārtni, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Izbaudi nakti alā esošā viesnīcā vai dodies nelielā pastaigā, lai aplūkotu Sobesos esošos romiešu laika izrakumus, vai izbaudi lidojumu gaisa balonā pāri Kapadokijas smalkajiem skursteņiem.