Auto noma United Kingdom

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Top car rental locations
Why choose RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
What are People Saying
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Most popular locations in Apvienotā Karaliste

Apvienotā Karaliste, ko reizēm dēvē arī par Britāniju, sastāv no Anglijas, Skotijas, Velsas, Ziemeļīrijas un citām nelielām salām.

Tā ir viena no pasaules spēcīgākajām ekonomikām, ar lielu kultūras daudzveidību un spēcīgu ietekmi pasaules politiskajos un militāra rakstura jautājumos, turklāt šajā vietā ir daudz apskates objektu un izklaides iespēju.

Neliels ieskats vēsturē

Apvienotā Karaliste ir vieta, kur Ledus laikmetā meklējami mūsdienu cilvēka aizsākumi ,un tieši šie priekšteči bija tie, kas izveidoja vairākus pieminekļus, pie kuriem pieskaitāma arī slavenā Stounhendža.

Pār šīm zemēm valdījuši romieši (dibināja vairākas pilsētas, ieskaitot Londonu, Bātu, Glosteru un Mančesteru), ķelti, ģermāņu ciltis, vikingi un normandieši, kas savā valdīšanas laikā uzcēla Doveras un Vindzoras pili.

Ne tikai 100 gadu karš 14. un 15. gs., bet arī melnais mēris, kas nogalināja lielāko daļu Anglijas populācijas – šis un vēl citas vēsturiskas, ar mākslu, politiku un reliģiju saistītas epizodes ir spēcīgi ietekmējušas Apvienoto Karalisti.

16. gs. bija karalienes Elizabetes I valdīšanas laiks, kad uzplauka māksla tādu zināmu personību dēļ kā Viljams Šekspīrs. Tas bija laiks, kas radās Britu impērija, kas pēc vairākiem gadsimtiem vēl joprojām varēja nodemonstrēt savu varenumu ne tikai Krimas karā, bet arī abos pasaules karos.

Mūsdienās Apvienotā Karaliste ir atpazīstama visā pasaulē, vēl joprojām saglabā savu saikni ar monarhiju un aktīvi iesaistās pasaules politiskajā kopbildē, jo ir Eiropas Savienības, Nāciju Savienības, Eiropas Padomes, NATO un Pasaules Tirdzniecības organizācijas dalībvalsts.

Kad uz turieni doties

Laikapstākļi ir faktors, ko noteikti derētu ņemt vērā, ja plāno doties uz Apvienoto Karalisti. Šajā zemē pat vasarā nav nekādas garantijas, ka būs sauss un saulains laiks. Noteikti par ļaunu nenāks paņemt līdzi lietussargu, ņemot vērā to, cik ātri laikapstākļi spēj mainīties.

Kopumā nav novērojamas tik lielas naktsmītņu un apskates objektu izmaksu svārstības kā citā valstīs, turklāt ļoti daudzus apskates objektus var apmeklēt visa gada garumā. Londonu vislabāk apmeklēt pavasarī, jo tad var redzēt, cik skaisti plaukst ziedi pilsētas parkos.

Augusts ir tūristu sezonas pilnbrieda laiks, bet septembrī, atsākoties skolas gaitām, viss ir daudz mierīgāk.
Laikā no novembra līdz martam temperatūras stabiņš krītas, un decembrī un janvārī brīžiem var piedzīvot pat sniegu. Ziemas mēnešos dienas ir ļoti īsas, un saule aust plkst. 5.00, to vajadzētu ņemt vērā, ja plāno daudz braukāt.

Pārvietošanās

Apvienotajā Karalistē ir daudz dažāda veida sabiedrisko transportu, no kuriem tūristi var izvēlēties sev tīkamāko. Pie tādiem pieskaitāmi autobusi, vilcieni, prāmji un iekšzemes lidojumi. Lai tiktu pie izdevīgākām biļetēm un pārsēšanās no viena vilciena maršruta citā sagādātu mazāk problēmu, iesakām tās iegādāties iepriekš.

Ja salīdzina ar citām Eiropas pilsētām, riteņbraukšana tiek uzskatīta par vecmodīgu un nav sevišķi iecienīts pārvietošanās veids.

Autonoma ir labākā izvēle, lai pārvietotos Apvienotajā Karalistē, jo autoceļi un galvenie lielceļi ir ļoti labas kvalitātes, turklāt pa ceļam varēsi atrast gan restorānu, gan degvielas uzpildes stacijas un vietu, kur atpūsties no ilgā brauciena. Viszemākās degvielas cenas atradīsi degvielas uzpildes stacijās, kas savienotas ar lielveikaliem. Svarīgs faktors, ko vajadzētu ņemt vērā, ja apsver iespēju noīrēt automobili, – satiksme notiek pa ceļa kreiso pusi, un automobiļiem parasti ir manuālā pārnesuma kārba.

Iepazīsti vietējos

Tāpat kā vairumā citu valstu, arī Apvienotajā Karalistē reģioni iespaido akcentu, ēdienu un tradīcijas. Viens konkrēts „britu” akcents vai kopīga tradīcija, kas vieno dažādus šī reģiona apgabalus, nav noteikts.

Lai satiktos ar vietējiem, vislabākā izvēle būs futbola, tenisa, regbija mačs vai zirgu skriešanās sacensības. Iegriezies kādā no pabiem, lai nobaudītu pinti izlejamā alus kopā ar steak and ale pīrāgu. Sagaidi Jauno gadu Skotijā, malkojot kādu glāzi laba viskija, īpašās svinībās, ko vietējie dēvē par Hogmanay vai uzzini par kāda piedzīvojumiem, kamēr sarunājies pie Guiness glāzes, fonā skanot īru tradicionālajai mūzikai.

Kultūra un tradīcijas

Valda uzskats, ka briti ir ļoti pieklājīgi un kautrīgi cilvēki, kam piemīt laba humora izjūta. Viens no sabiedrībā visvairāk apspriestiem tematiem ir sociālās klases un to iedalījums.

Jebkuru braucienu uz Apvienoto Karalisti atmiņā paliekošu padarīs daudzās pilis un drupas, ko ļoti bieži atdzīvina dažādi viduslaiku tematikas festivāli, turklāt vari piedzīvot kādu karaliskās ģimenes locekļa ciemošanos, kurai par godu parasti tiek rīkots iespaidīgs sagaidīšanas un uzņemšanas pasākums. Tāpat vari iesaistīties dažādos svētkos, piemēram, Sv. Džordža un Sv. Patrika diena svinībās.

Atvelc elpu pie tējas un plāceņiem kādā lauku viesnīciņā, jo tējas dzeršana ir paradums, bez kura ikdiena Apvienotajā Karalistē nav iedomājama.

Tā kā Apvienotā Karaliste ir sala, nav nekāds brīnums, ka tās stiprā saikne ar jūru ir tik jūtama. Izbaudi pastaigu pa promenādi tādās piejūras kūrortu vietās kā Blekpūla vai Braitona vai vēro, kā plosās vējš, pastaigājoties pa Pembrukršīras klinšaino krastu, kas atrodas Velsā.

 

 

 • Airports in Apvienotā Karaliste
 • Cities in Apvienotā Karaliste
{{ activeGroup }}
{{ activeGroup }}