Privātums

RentMama saprot un ciena Jūsu privātumu un mūsu pienākums ir sargāt Jūsu personīgo informāciju. Lai spētu Jums nodrošināt pakalpojumu, mums no Jums ir jāievāc personīgā informācija, un tā sekojoši jāizmanto, kā tas zemāk tiek norādīts.

KĀ?

Mēs no Jums pieprasīsim personīgo informāciju, tikai speciāli par to vaicājot:

 • Kad Jūs veiksiet rezervāciju ar mūsu palīdzību.
 • Kad Jūs reģistrēsieties, lai saņemtu jaunumus, e-pasta atjauninājumus, piedalītos konkursos vai ņemtu dalību aptaujās un klientu atsauksmēs,
 • Kad Jūs veiksiet pieprasījumu.

KĀDA INFORMĀCIJA TIKS PIEPRASĪTA?

Mēs varam pieprasīt visu vai daļēju informāciju par sekojošām lietām par Jums vai Jūsu atpūtas biedriem:

 • vārdus un kontaktinformāciju
 • kredītkartes/debetkartes vai citus ar maksājumiem saistītus datus
 • informāciju, kas saistīta ar īpašajām vajadzībām, invaliditāti, medicīnisko veselības stāvokli, kas var ietekmēt izvēlētās atpūtas vienošanās kārtību.
 • Ceļošanas atvieglojumus

 

KO MĒS AR ŠO INFORMĀCIJU IESĀKSIM?

 1. Lai mēs varētu Jums nodrošināt pakalpojuma sniegšanu, mums var nākties atklāt informāciju pakalpojuma piegādātājiem (kas var atrasties arī ārpus Lielbritānijas/EEZ), kas nodrošina mašīnas nomas/īres kārtību.
 2. Lai Jūs varētu izīrēt mašīnas citos kontinentos, tas var būt obligāts pienākums (kā to pieprasa valsts institūcijas) atklāt Jūsu informāciju imigrācijas, drošības un pretterorisma iemeslu, vai jebkuru citu iemeslu dēļ, kurus tās nosaka par atbilstošiem. Pat, ja tas nav obligāti, mēs varam pēc saviem ieskatiem sniegt savu palīdzību, kad tas ir nepieciešams.
 3. Mums var nākties atklāt mūsu klientu sarakstu trešajai pusei, kas ir ieguvusi vai mēģina iegūt visu vai būtiskāko no informācijas mūsu uzņēmumā vai mūsu mājas lapā.
 4. Mēs arī varam atklāt informāciju organizācijām, kas mūsu vārdā darbojas kā informācijas apstrādātāji, vai citām organizācijām, kuras veic biznesa funkcijas mūsu vārdā, dažas no kurām atrodas Lielbritānijā/EEZ. Šīs funkcijas ietver administrēšanu, pakalpojumu nodrošināšanu (un sazināšanos ar Jums, kad tas ir nepieciešams), klientu aprūpi, biznesa vadību un darbību, mūsu biznesa re-organizāciju/pārstrukturizāciju/pārdošanu (vai mūsu grupas uzņēmumu), riska vadību, drošību un noziedzības novēršanu/atklāšanu, izpēti un analīzi, mārketingu, uzraudzību, novērtēšanu un klientu pirktspējas izvēlēs un virzienu noteikšanu, strīda risināšanu, kredītpārbaudi un parādu ievākšanu.
 5. Mēs ik pa laikam varam ar Jums sazināties, lai piedāvātu īpašos piedāvājumus, brošūras, jaunus produktus, gaidāmos notikumus vai konkursus. Ja nevēlaties saņemt šo informāciju, lūdzu, paziņojiet par to mums rakstiskā veidā.

Mēs esam apņēmušies veikt visu nepieciešamo, lai aizsargājot Jūsu informāciju, nodrošinātu atbilstošus drošības pasākumus. Ārpus Eiropas Ekonomiskās Zonas, datu aizsardzības kontrole var nebūt tik ievērojama, kā to pieprasa noteikumi šajā valstī.

KO ES VARU IESĀKT?

Ja Jūs nevēlaties piekrist šādai informācijas izmantošanai, kas iepriekš norādīta, Jums  mūs par to jāinformē pēc iespējas ātrāk, sazinoties ar mums šeit: Kontatki.

Jūs varat mums pieprasīt rakstisku kopiju ar visu to Jūsu informāciju, kas ir mūsu rīcībā (par kuru mēs varam pieprasīt samaksu) un izlabot visas neprecizitātes šajā informācijā. Mēs centīsimies sniegt atbildi 21 dienas laikā kopš pieprasījuma datuma.

SĪKDATNES

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lai mēs spētu nodrošināt Jums vislabāko pakalpojumu, mēs mūsu mājas lapā izmantojam Sīkdatnes. Sīkdatnes ir interneta pārlūkprogrammas programmatūras iezīme, kas ļauj interneta serveriem uz īslaicīgu laiku uzglabāt informāciju jūsu meklētājā. Sīkdatnes ļauj mums iegūt informāciju par mūsu mājas lapas lietotājiem, un tas ļauj mums nodrošināt Jums labāku pieredzi, un pielāgot mūsu pakalpojumus Jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs neuzglabājam un nereģistrējam Jūsu paroles vai citu ļoti privātu informāciju. Lielākā daļa meklētāju automātiski atļauj sīkdatnes, tomēr parasti Jūsu interneta pārlūkprogramma Jums dos iespēju atslēgt sīkdatnes, ja to vēlēsieties.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu mājas lapas satur konkrētu literatūru un hipersaites, kuras pieder trešajai pusei. Šīs privātuma nostādnes aizsargā mums piederošās un kontrolētās mājas lapas. Saites uz citām māja slapām un jebkura cita ievāktā informācija no šo saitu puses, nav aizsargāta ar šīm privātuma nostādnēm. 

UZRAUDZĪBA

Lai nodrošinātu to, ka mēs precīzi izpildām visus nosacījumus, lai palīdzētu uzlabot mūsu pakalpojumus, drošības interesēs, mēs varam uzraudzīt un/vai reģistrēt: (1) Jūsu telefona zvanus; un (2) klientu norēķinus un aktivitātes mūsu mājas lapā. Visi ieraksti ir un paliks tikai un vienīgi mūsu īpašums.

ATJAUNINĀJUMI UN IZMAIŅAS

Tā kā mūsu privātuma noteikumi var mainīties likuma izmaiņu dēļ, mēs Jums iesakām ik pa laikam pārlasīt šos noteikumus, lai Jūs būtu  informēts par visām veiktajām izmaiņām attiecībā uz to kā mēs ievācam un izmantojam Jūsu personīgo informāciju.

Kas ir RentMama?

 • Netērē laiku meklējot auto!
 • Saņem auto nomas piedāvājumus!
 • Izvēlies labāko auto iznomātāju!

RentMama ir ērtākais veids kā atrast izdevīgākos auto nomas piedāvājumus.

Nosūtiet savu pieprasījumu un jūs saņemsiet desmitiem auto nomas piedāvājumu savā e-pastā. Savukārt iznomātājiem Rentmama.com ir unikāla iespēja iegūt jaunus klientus un palielināt apgrozījumu.