Lietošanas noteikumi Nomniekiem

Lūdzu, pirms izmantojat mūsu mājas lapu (Vietne) rūpīgi izlasiet sekojošos Noteikumus un Nosacījumus. Piekļūstot, pārlūkojot un izmantojot Vietni, Jūs apliecināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat pakļauties noteikumiem un nosacījumiem, kas šeit ir izklāstīti. Rezervējot jebkurus ceļojuma produktus vai pakalpojumus šajā Vietnē, Jūs piekrītat, ka Noteikumi un Nosacījumi tiks piemēroti visām šādām operācijām/darījumiem. Ja Jūs nepiekrītat kādam no Noteikumiem vai Nosacījumiem, JŪS NEDRĪKSTAT IZMANTOT ŠO VIETNI.

RentMama jebkurā laikā var mainīt šos Noteikumus un Nosacījumus un Jūsu turpmākā vietnes izmantošana tiks pakļauta spēkā esošajiem noteikumiem un nosacījumiem laikā, kad izmantojat vietni.

Lai apskatītu visus mūsu Noteikumus un Nosacījumus, lasiet zemāk (Juridiskie materiāli). Lai Jums būtu vieglāk pārskatīt noteikumus, šeit ir pieejams galveno noteikumu kopsavilkums.

 1. Mēs darbojamies kā aģents mūsu Piegādātāja (-u) vārdā. Mēs paši nepiedāvājam pakalpojumus. Jūsu visu rezervāciju līgums atradīsies pie Piegādātāja (-iem) un nevis pie RentMama. Jūsu līgumam tiks piemēroti Piegādātāja rezervācijas nosacījumi un šo informāciju Jūs varat iegūt pēc pieprasījuma.
 2. Mēs Jums iesakām sazināties ar Piegādātāju 24 stundu laikā kopš rezervācijas apstiprinājuma, kā mēs Jums iesakām pirms savas ierašanās no jauna apstiprināt savu rezervāciju. Tas palīdzēs Piegādātjiem labāk sagatavoties Jūsu atbraukšanai.
 3. Apstiprinot rezervāciju, Jūs piekrītat samaksāt neapmaināmu iemaksu- rezervācijas priekšapmaksu. Jums būs pienākums samaksāt atlikumu/rēķinu Piegādātājam, kurš būs pieejams Jūsu ierašanās brīdī pie Piegādātāja. Sīkāka informācija Jums tiks nodrošināta rezervācijas procesa laikā.
 4. Jebkura rezervācijas labošana/atcelšana ir jāveic informējot par to abas puses Piegādātāju un RentMama.com. Ar Rentmama.com sazinieties, nosūtot ziņu uz e-pastu [email protected]. Jūsu iemaksa-rezervācijas priekšapmaksa jums tiks atgriezta 100% apmērā, ja  jūs būsiet informējuši abas puses (Piegādātāju un RentMama.com) par rezervācijas atcelšanu, ne vēlāk kā 14 diennaktis (336 stundas) pirms iznomāšanas termiņa sākuma.  Ja pieteikums par rezervācijas atcelšanu ir saņemts vēlāk par minētajiem periodiem, vai rezervācija tiek veikta uz tuvākajām piecām diennaktīm,  iemaksātā rezervācijas priekšapmaksa netiek atgriezta. 
 5. Rezervācijas atcelšanas vai tās maiņas gadījumā iemaksas nav nododamas citiem un/vai  pārceļamas uz citu rezervāciju.
 6. Tiek pieliktas visas pūles, lai Piegādātājs (-i) apstrādātu Jūsu rezervāciju pareizi, un kaut gan kļūdām nevajadzētu rasties, mūsu atbildība ir ierobežota ar samaksāto iemaksu
 7. Mūsu mājas lapā atrodamie klientu novērtējumi & atsauksmes ir apkopotas no tiem klientiem, kas jau reiz ir veikuši rezervāciju caur RentMama, īrējuši mašīnu un aizpildījuši, un iesnieguši mums atbildes/atsauksmes formu līdz ar īrētās mašīnas atgriešanu.
 8. Piegādātājam ir tiesības atteikt Jums rezervēto auto, ja Jūs, veicot rezervāciju Rentmama, esat norādījis nepatiesu prasīto informāciju par autovadītāju, brauciena maršutu vai galamērķi.

Juridiskie materiāli

Sekojošie Rezervācijas Nosacījumi kopā ar Vispārīgo Informāciju, kas atrodama mūsu mājas lapā, veido pamatu Jūsu attiecībām ar RM Travel, SIA (Rentmama auto noma). Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos nosacījumus, jo tie attiecīgi nosaka Jūsu tiesības un pienākumus. Šie Rezervācijas Nosacījumi attiecas uz visām rezervācijām, kuras Jūs veicat ar mūsu palīdzību, kā tas zemāk sīkāk ir izklāstīts:

 1. Attiecībā uz visām rezervācijām, ko mēs pieņemam un veicam Jūsu vārdā, mēs darbojamies tikai kā aģents. Mēs neuzņemamies atbildību par nevienu līgumu, kuru Jūs slēdzat, vai par jebkādas mašīnas nomu/īri vai citiem pakalpojumiem, kurus Jūs rezervējat, vai arī par darbībām vai nolaidību attiecībā pret jebkuru mašīnas nomu/īri, vai citu pakalpojumu piegādātājiem, vai citu personu (-ām) vai pusi (-ēm), kas ir saistīta ar mašīnas nomu/īri vai citiem pakalpojumiem (Piegādātājs). Jūsu līgums par visām veiktajām rezervācijām glabāsies pie mašīnas nomas/īres vai cita pakalpojuma Piegādātāja. Jūsu līgumam tiks piemēroti visa Piegādātāja nosacījumi, tāpat kā visi rezervācijas starpnieka noteikumi un nosacījumi. Šie noteikumi un nosacījumi var ierobežot un/vai atbrīvot Piegādātāju no atbildības pret Jums. Veicot rezervāciju, tiek uzskatīts, ka Jūs piekrītat visiem šiem nosacījumiem. Noteikumu un nosacījumu kopijas ir pieejamas pēc Jūsu pieprasījuma. 
 2. Jūs varat izvēlēties vienlaicīgi veikt vienu vai vairākas rezervācijas. Samaksa, kas tiek aprēķināta par vairāk nekā vienu rezervāciju, vienmēr, būs līdzvērtīga ar samaksu, kas tiek aprēķināta par katru atsevišķo rezervāciju. 
 3. Atsauces uz Jūs un Jūsu šajos Rezervācijas Nosacījumos apzīmē visas personas, kas tiek iekļautas rezervācijā (ieskaitot ikvienu, kurš tiek pievienots vai papildināts rezervācijā vēlāk). Mēs mūs un mūsu apzīmē Rentmma Limited.
 4. Mūsu līgums ir pakļauts Latvijas likumdošanai un jebkuras nesaskaņas vai prasības, kas var rasties mūsu starpā, tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Tiesu. [1]

Autortiesību zīme

Jūs, Lietotājs, apstiprināt, ka viss saturs, kas ir iekļauts šajā Vietnē, ieskaitot, bez ierobežojumiem, informācija, dati, programmatūra, fotogrāfijas, diagrammas, video, burtveidoli, grafiki, mūzika, skaņas, attēli, ilustrācijas, kartes, dizains, ikonas, rakstveida vai citi materiāli un kompilācija (kopīgi, Saturs) ir RentMama Ltd un/vai citu trešās puses Piegādātāju (Piegādātājs) intelektuālais īpašums autortiesību darbi.

Korporatīvā atpazīšana un Preču zīmes

Viss šis vietnes saturs pieder: © RentMama 2010 . Visas tiesības patur autors. RentMama nenes atbildību par mājas lapas saturu, kuru nepārvalda RentMama, bet gan cita puse. RentMama, RentMama.com, mūsu uzdevums/misija: Ērtākā auto noma un RentMama logotips arī ir Rentmma Ltd ASV un/vai citās valstīs reģistrēta preču zīme vai preču zīmes (Preču zīmes). Citi logotipi un produkti, un uzņēmuma nosaukumi, kas te minēti, var būt citu attiecīgo īpašnieku īpašums.

Jums nav tiesību izmantot, kopēt, pavairot, no jauna publicēt, lejupielādēt, nosūtīt, pārsūtīt, izplatīt vai mainīt Preču zīmes jebkādā veidā, ieskaitot reklāmās vai reklamēšanā, un kas attiecas uz materiālu izplatīšanu šajā vietnē, tas nav atļauts bez iepriekšējas rakstiskas RentMama atļaujas. Jebkuru preču zīmju izmantošana citās interneta vietnēs vai tīkla datoros ir aizliegta. RentMama aizliedz preču zīmju izmantošanu kā populārs saiti jebkurā citā Interneta vietnē, ja vien pirms tam nav panākta rakstiska vienošanās no RentMama puses.

Mūsu atbildība

Mēs cenšamies pārbaudīt šajā mājas lapā publicētās informācijas pareizību ar attiecīgo Piegādātāju (-iem). Jums tomēr vajadzētu apzināties, ka mēs negarantējam, ka šī informācija būs precīza un, izmantojot šo mājas lapu, Jūs apzināties, ka šeit publicētā informācija var būt neprecīza un/vai var saturēt tipogrāfiskas kļūdas.

Mēs darbojamies kā rezervācijas programma un starpnieks starp Jums un Piegādātāju (-iem). Mēs neesam atsevišķa līgumslēdzoša puse starp Jums un Piegādātāju(-iem), un nenesam Jums atbildību par šī līguma noteikumiem.

Mēs iesakām, ka Jūs pirms rezervācijas veikšanas pārliecināties, ka Piegādātāja (-i) noteikumi un nosacījumi Jūs apmierina, jo RentMama negarantē par to saturu.

Mēs pieliekam pūles, lai nodrošinātu, ka mašīnas noma/ īre vai citi pakalpojumi ir balstīti uz pieņemamiem standartiem, tomēr auto nomas vai citi pakalpojumi, kas atrodami šajā mājas lapā nav uzskatāmi par ieteikumu no RentMama puses.

Mēs neuzņemamies atbildību par gadījumiem, kad mašīnas īre vai citi pakalpojumi nav piemēroti Jūsu mērķim.

Cenas

Mēs cenšamies nodrošināt, ka visa mūsu mājas lapā esošā informācija un cenas ir precīzas, tomēr tajās var rasties izmaiņas un kļūdas, un šādos gadījumos mēs paturam tiesības izlabot cenas un citu informāciju. Jums ir jāpārbauda pašreizējās cenas un visu citu saistošo informāciju par pakalpojumu, kuru gribat rezervēt pirms rezervāciju veicat. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā labot cenas nepārdotajiem pakalpojumiem un izlabot radušās kļūdas cenās jau apstiprinātajām rezervācijām.

Apmaksa

Apstiprinot rezervāciju, Jūs piekrītat samaksāt neapmaināmu iemaksu- rezervācijas priekšapmaksu. Jums būs pienākums samaksāt atlikumu/rēķinu Piegādātājam, kurš būs pieejams Jūsu ierašanās brīdī pie Piegādātāja. Sīkāka informācija Jums tiks nodrošināta rezervācijas procesa laikā.

Apstiprinājums

Līdz ko mēs būsim saņēmuši Jūsu rezervāciju un visus attiecīgos maksājumus, mēs saskaņā ar pieejamību, apstiprināsim Jūsu pakalpojumu Piegādātāja vārdā, nosūtot Jums apstiprinājuma e-pastu. Līdz ko saņemat šo e-pastu, to rūpīgi izlasiet. Nekavējoties ar mums sazinieties, ja informācija, kas atrodama apstiprinājuma e-pastā vai jebkurā citā dokumentā, ir neprecīza vai kļūdaina, jo vēlāk to nebūs iespējams labot. Mēs darbojamies tikai kā aģents un tādejādi neuzņemamies jebkādu atbildību par kļūdām dokumentācijā, izņemot par tām kļūdām, kas radušās mūsu vainas dēļ. Saskaņā ar šo, mēs nožēlojam, ka nevaram uzņemties jebkādu atbildību, ja iepriekš netikām brīdināti par jebkurām neprecizitātēm jebkurā dokumentā 14 dienu laikā, kopš tā nosūtīšanas brīža.

Saistošs līgums starp Jums un Piegādātāju stājas spēkā, kad mēs Jums nosūtām apstiprinājuma e-pastu piegādātāja vārdā un papildus šiem nosacījumiem šim līgumam tiks piemēroti piegādātāja noteikumi un nosacījumi. Mēs iesakām, Jums pārbaudāt un apstiprināt ar Piegādātāju visus noteikumus un nosacījumus, kas tiks noslēgts jūsu starpā.

Mēs Jums iesakām  24h laikā pēc rezervācijas apstiprinājuma paziņojuma saņemšanas  sazināties ar Nomas pakalpojumu Piegādātāju, kā arī  pie savas ierašanās no jauna apstiprināt savu rezervāciju, sazinoties ar to. Tas palīdzēs Piegādātjiem labāk sagatavoties Jūsu atbraukšanai.

Īpašās prasības

Ja Jums ir kādas īpašas prasības, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo Piegādātāju (-iem) un paziņojiet par to viņam rezervācijas veikšanas laikā. Ne mēs, nedz attiecīgais Piegādātājs (-i) negarantē, ka varēs izpildīt šīs prasības. Vēl jo vairāk, ja Piegādātājs (-i) nav spējīgs izpildīt šādas prasības, nedz mēs, nedz viņi šajā gadījumā uzņemas atbildību par Jums.

Ja Jums vai jebkuram Jūsu puses biedram ir jebkādas medicīniskās problēmas vai invaliditāte, kas var ietekmēt Jūsu rezervāciju, lūdzu, ziņojiet mums par to pirms rezervācijas veikšanas, lai mēs varam Jums ieteikt vispiemērotāko no pakalpojumiem.

Jūsu apstiprinātās rezervācijas atcelšana un labošana

Jebkura rezervācijas labošana/atcelšana ir jāveic informējot par to abas puses Piegādātāju un RentMama.com. Ar Rentmama.com sazinieties, nosūtot ziņu uz e-pastu [email protected]. Jūsu iemaksa-rezervācijas priekšapmaksa jums tiks atgriezta 100% apmērā, ja  jūs būsiet informējuši abas puses (Piegādātāju un RentMama.com) par rezervācijas atcelšanu, ne vēlāk kā 14 diennaktis (336 stundas) pirms iznomāšanas termiņa sākuma.  Ja pieteikums par rezervācijas atcelšanu ir saņemts vēlāk par minētajiem periodiem, vai rezervācija tiek veikta uz tuvākajām piecām diennaktīm,  iemaksātā rezervācijas priekšapmaksa netiek atgriezta. Rezervācijas apmaksa tiek atgriezta 30 dienu laikā. 

Pēc jebkura Piegādātāja pieprasījuma, rezervācijas atcelšanas vai labojuma, Jums ir jāatsaucas uz rezervācijas numuriem, kas iekļauti Jūsu apstiprinājumā.

Mēs Jūs pēc iespējas ātrāk informēsim, ja Piegādātājam nāksies ievērojami mainīt vai atcelt Jūsu savstarpējo vienošanos. Mēs darbosimies saskaņoti starp Jums un Piegādātāju saistībā ar jebkuru citu alternatīvu, ko piedāvā Piegādātājs, bet mēs šādā gadījumā neuzņemsimies tālāku atbildību par Jums.

Ārkārtēji apstākļi

Ja vien šajos nosacījumos savādāk nav skaidro noteikts, mums ir žēl, ka mēs nevaram uzņemties atbildību vai izmaksāt Jums jebkādas kompensācijas, ja mūsu pienākumu izpildes vai tūlītēju darbību dēļ Jums ir liegta vai ietekmēta pakalpojuma pieejamība un Jūs esat cietis jebkādus zaudējumus nepārvaramas varas gadījumā. Šajos rezervācijas noteikumos force majeure (nepārvarama vara) nozīmē notikumu, kuru mēs vai Piegādātājs pat ar visiem līdzekļiem mēģinot, nevaram paredzēt vai izvairīties. Šādi notikumi ietver karu, kara draudus, dumpi, pilsoņu konfliktu, patiesu vai iepsējamu teroristu darbību, darba konfliktu, dabas vai atomkatastrofu, nelabvēlīgus laika apstākļus, ugunsgrēku un visus citus tiem līdzīgus notikumus, kuru kontrole nav mūsu varā.

Uzvedība

Jūs uzņematies atbildību par jebkura veida bojājumiem vai zaudējumiem, kas radušies Jūsu vai Jūsu puses vainas dēļ. Apmaksa pilnā apmērā par šādiem bojājumiem vai zaudējumiem ir jāsamaksā attiecīgajam Piegādātājam (-iem). Ja Jūs neveiksiet šo samaksu, Jūs būsiet atbildīgs par sekojošajām prasībām, kuras tiks pret Jums celtas par Jūsu darbības rezultātu (kopā ar mūsu pašu vai citu pušu visām likumīgajām izmaksām).

Piegādātājam ir tiesības atteikt Jums rezervēto auto, ja Jūs, veicot rezervāciju Rentmama, esat norādījis nepatiesu prasīto informāciju par autovadītāju, brauciena maršutu vai galamērķi.

 

Kredītkartes/ Debetkartes norēķini

RentMama pieliek visas pūles, lai nodrošinātu to, ka kartes norēķini ir droši. Tomēr, ja Jūsu kredītkartes/debetkartes, ko esat izmantojis veicot RentMama rezervāciju vai arī laika periodā pēc tam, veicot norēķinu, pārskatā parādās neautorizēti izdevumi vai ir atklāta Jūsu kredītkartes/debetkartes informācija mājas lapā, RentMama nenes nekādu atbildību par jebkāda veida nodarījumiem vai zaudējumiem, kas Jums radušies saistībā ar kartes informācijas izmantošanu, norēķinu vai informācijas atklāšanu.

Apdrošināšana

Jums ir ieteicams izņemt personīgo ceļošanas apdrošināšanu visiem savas puses biedriem. Daži piegādātāji to obligāti pieprasa. Tā ir Jūsu atbildība nodrošināt to, ka apdrošināšanas iegāde ir atbilstoša un piemērota tieši Jūsu īpašajām vajadzībām.

Pases un vīzas

Mēs esam tiesīgi pieņemt, ka visiem Jūsu puses biedriem ir derīgas pases līdz ceļojuma beigu datumam. Jums ir ieteicams savlaicīgi, pirms došanās ceļā, pārbaudīt vīzas, pases derīguma termiņus un pārliecināties par veselības prasībām  ar Jūsu Piegādātāju (-iem), Pasu daļu, attiecīgo vēstniecību, konsulātu vai savu ārstu.

Sūdzības

Ja Jums ir jebkādas sūdzības, kas saistītas ar jebkuru no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, Jums nevaktējoties mūs rakstiskā veidā jāinformē 28 dienu laikā kopš rezervācija, kas ir rezervēta ar mūsu palīdzību, ir apstiprināta. Mums ir žēl, ka nevaram uzņemties jebkādu atbildību, ja neesam iepriekš brīdināti. Mūsu maksimālā atbildība par Jums, gadījumos, kad ir atklāta mūsu vaina attiecībā pret jebkuru pakalpojumu, kuru nodrošinām, ir ierobežota ar iemaksu, kuru Jūs veicat par rezervācijas veikšanu (pretēji jebkuram pakalpojumam, kuru nodrošina auto īpašnieks, par kuru mēs nenesam atbildību). Mēs neizslēdzam vai neierobežojam jebkādu atbildību nāves vai personīgo traumu gadījumā, kas ir radušās mūsu nolaidības dēļ vai mūsu darbinieku pienākumu pildīšanas laikā.

Kas ir RentMama?

 • Netērē laiku meklējot auto!
 • Saņem auto nomas piedāvājumus!
 • Izvēlies labāko auto iznomātāju!

RentMama ir ērtākais veids kā atrast izdevīgākos auto nomas piedāvājumus.

Nosūtiet savu pieprasījumu un jūs saņemsiet desmitiem auto nomas piedāvājumu savā e-pastā. Savukārt iznomātājiem Rentmama.com ir unikāla iespēja iegūt jaunus klientus un palielināt apgrozījumu.