RentMama apbalvojums

RentMama auto nomas tirgū darbojas ne vienu vien gadu un laika gaitā ir spējusi kļūt par nozīmīgu partneri daudzām lielākām un ne tik lielām auto nomām gan Latvijā, gan ārvalstīs.

RentMama rūpējas, lai tās klienti saņemtu labāko servisu, tāpēc auto izomātāji tiek vērtēti pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, par automašīnas vizuālo vizuālo un tehnisko stāvokli vai iznomātāja apkalpošanas kvalitāti. Turklāt vērtējumu par auto iznomātāju var sniegt klients, kurš izmantojis pakalpojumu caur RentMama.com portālu.

Rezultāti tiek apkopoti un labākie no labākajiem iegūst RentMama apbalvojumu. Šis prestižais apbalvojums tiek piešķirts tām auto nomām, kuras gada laikā spējušas nopelnīt augstākos reitingus no RentMama klientiem, ieguvušas visvairāk rezervācijas un strādā ar vislielāko autoparku.

RentMama sadarības parteru mājas lapā, kuriem ir piešķirts apbalvojums būs iespējams redzēt kvalitātes nozīmi un ofisā diplomu. 

Kas ir RentMama?

  • Netērē laiku meklējot auto!
  • Saņem auto nomas piedāvājumus!
  • Izvēlies labāko auto iznomātāju!

RentMama ir ērtākais veids kā atrast izdevīgākos auto nomas piedāvājumus.

Nosūtiet savu pieprasījumu un jūs saņemsiet desmitiem auto nomas piedāvājumu savā e-pastā. Savukārt iznomātājiem Rentmama.com ir unikāla iespēja iegūt jaunus klientus un palielināt apgrozījumu.