Auto noma, Portugalē

Best car rental deals from local rental companies

Top car rental locations
Why choose RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
What are People Saying
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."

Most popular locations in Portugāle

 • Lisabona

 • Moreira

 • Faro

  Faru ir lielākā pilsēta Algarves reģionā, Portugāles dienvidos, un šeit atrodama galvenā centrmezgla lidosta (Faru Starptautiskā lidosta)., no kurienes atbraukušie viesi tālāk dodas uz populārajiem...

 • Quarteira

  Kuateira ir pilsēta, kas atrodas 26 km attālumā no Faru Starptautiskās lidostas Algarvē, Portugāles dienvidu reģionā. Kuateira ir neliels zvejnieku ciematiņš, kas savu popularitāti tūristu vidū izp...

 • Marco Canaveses

    The city of Marco Canaveses is strongly influenced by its topography, with mainly areas at altitudes between 200 and 600 meters, reaching the highest levels in Aboboreira and Montedeiras Mountai...

Portugāle ir brīnišķīga valsts, kur aplūkot UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautās apskates vietas un rosīgas pilsētas, piedzīvot tradicionālo svētku svinības, satikt draudzīgus cilvēkus un izbaudīt pirmšķirīgu ēdiena klāstu.

Sākot ar izrobotajām pludmalēm, līdz pat nemierīgām pilsētām un mauru laika drupām —  tā ir valsts, kas tā vien aicina iepazīt savas veltes un iegūt neaizmirstamas atmiņas.

 

Neliels ieskats vēsturē

Portugāle savu nosaukumu ieguvusi no romiešu nosauktās Portus Cale pilsētas. Šī valsts vēsture ir juceklīga un notikumiem bagāta, jo to iekarojuši ķelti, feniķieši, kartāgieši, romieši un mauri.

14. gs. Portugāle kļuva par ģeogrāfisko atklājumu lielvalsti un cerēja radīt milzīgu impēriju, veidojot kolonijas Dienvidamerikā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.

Nesenākā vēsturē ielūkojoties, var uzzināt, ka Portugāle ir viena no NATO dibinātājvalstīm un Eiropas Savienības dalībvalsts. Kā valsts tā ekonomiski iesaistās terciārajā sektorā un dažādās nozarēs, piemēram, korķa ražošanā un zemkopībā.

 

Kad doties uz turieni?

Piemērotākais laiks, kad uz turieni doties ir siltie mēneši (laikā no jūnija līdz septembrim). Jūlijā un augustā ir viskarstāk, tad lielākā rosība redzama piejūras reģionos, it īpaši Algarvē, jo augustā atvaļinājumā dodas vietējie iedzīvotāji.

Doties uz Portugāli pašā sezonas pilnbriedā nozīme, ka nāksies saskarties ar visai augstām ceļošanas izmaksām, naktsmītņu tai skaitā, taču tieši tad notiek vairāki nozīmīgākie festivāli un kultūras notikumi. Ja plāno doties garās pastaigās un apskatīt ievērojamākās vietas, der paturēt prātā, ka tieši Portugāles centrālajā daļā temperatūra pieaug visvairāk.

Laika posmā no decembra līdz februāra beigām ir lielākas izredzes piedzīvot lietusgāzes un izjust aukstāku laiku.

Portugāles dienvidos klimats ziemā ir mērenāks, tāpēc redzēt saules starus un zilas debesis nav nekas neparasts. Laiks no marta līdz maijam un oktobris ir ideāli, lai dotos uz Portugāli, jo ir tad silts, salīdzinoši zemākas cenas un nav lielo ļaužu masu.

Portugāle atrodas Pireneju pussalas dienvidos, blakus Spānijai. Kalnains reljefs novērojams Težu upes ziemeļu daļā, savukārt dienvidu daļā plešas līdzenumi.

Šī valsts ir samērā neliela, taču tik un tā vietām sabiedrisko transportu maršruti nesniedzās līdz kārotajam galamērķim, jo sabiedriskai transports nav tik attīstīts kā citās Rietumeiropas valstīs. Reizēm problēmas var sagādāt sabiedrisko transportu kustības grafiks mazākos ciematos.

Ja tiek plānots apceļot Portugāli, automašīna ir labākā izvēle, lai atklātu visu, ko šī valsts var piedāvāt!

 

Iepazīsti vietējos

Portugāļi pavisam noteikti ir draudzīgākā un viesmīlīgākā tauta Eiropā. Ja, apceļojot Portugāli, apjautāsies kādam vietējam pēc pareizā virziena norādēm, iespējams tas viss noslēgsies ar uzaicinājumu uz vakariņām.

Lai satiktu un labāk iepazītu vietējos, dodies uz vietējiem tirdziņiem, kur pie kādas pavecākas kundzīte varēsi nokaulēt cenu kādam dārzenim vai svaigai mencai. Vienmēr var arī nobaudīt kādu vīna malku vietējos bāros vai atvilkt elpu pilsētas laukumā, raugoties uz nepārspējamajām viduslaiku ēkām.

 

Kultūra un tradīcijas

Portugālē ļoti svarīgu lomu ieņem paražas bieži, tāpēc bieži notiek tradicionālu svētku svinības. Svarīgākās vērtības, ko ikviens ciemiņš noteikti pamanīs ir māksla, ēdiens un ģimene.

Piedaloties svinībās, varēsi ieraudzīt tautastērpus, pagaršot pastéis de nata smalkmaizīti, atklāt Bacalhau à gomes de Sá (sālīta menca, ko pasniedz ar sīpoliem un kartupeļiem) garšu vai ļauties portugāļu folkmūzikas fado ritmiem, terasē nesteidzīgi malkojot kafiju.

 

 • Airports in Portugāle
 • Cities in Portugāle
{{ activeGroup }}
{{ activeGroup }}