Auto noma Spain

Labākie auto nomas piedāvājumi no vietējiem nomas uzņēmumiem

Top car rental locations
Why choose RentMama?
 • Draudzīgas cenas
 • Godīga cenu politika
 • Elastīgi darba laiki
 • Izdevīgāk jaunajiem autovadītājiem
 • Lieto tieši to modeli, ko izvēlējies
 • Bezmaksas rezervāciju atcelšana
 • Personisks klientu atbalsts
 • Mēs par jums rūpējamies
 • Pārbaudīti un uzticami iznomātāji
What are People Saying
 • Small_ilze_vilskerste_m
  Ilze Vilšķērste
  SIA Motiacilla
  "RentMama ir kā dāvana! Es jau divas reizes izmantoju jūsu pakalpojumus, un abas reizes dabūju tieši tādu auto, kādu vēlējos."
 • Small_kristofsblaus
  Kristofs Blaus
  Creo Mobi
  "3 vārdos - strādāja baigi cool. Patīk!"
 • Small_carrent
  Carrent.lv
  Auto nomas uzņēmums
  "Ir prieks sastrādāties ar partneriem, kuri veiksmīgi realizē savas biznesa idejas, vienlaicīgi ņemot vērā gan klientu vēlmes, gan arī partneru rūpes."

Most popular locations in Spānija

Spānija ir viens no iekārojamākiem tūristu galamērķiem, kas piesaista ar savu unikālo kolorīto Ibērijas kokteili, kas sastāv no dažādām kultūru tradīcijām, draudzīgiem cilvēkiem, lieliskas virtuves un gleznainām vietām.

Kaisles pilna un apburoša valsts, kas tā vien gaida ikvienu piedzīvojumu tīkotāju. Iespēju klāsts ir neierobežots — var apciemot nelielos ciematiņus, no sirds atpūties mūsdienīgās pilsētās, kā arī saņemt spēcīgu kultūras devu kādās no daudzajām vēsturiskajām drupām.

Neliels ieskats vēsturē

Spānija ir vieta, kur samudžinājušies dažādu kultūru pavedieni. Tā noticis, jo ilgās pastāvēšanas laikā to iekarojušas un šķērsojušas ļoti daudzas tautas.

Feniķiešu kultūras ietekmē uzplauka māksla, arhitektūra, un nozīmīga kļuva tieši dārzkopība. Spānija piedzīvoja savus ziedu laikus, laikā, kad bija iekļauta Romas Impērijas sastāvā. Tad tā kļuva par nozīmīgāko maiņas punktu tādām nozarēm kā kalnrūpniecība, lauksaimniecība un slavenajai El Garo zivju mērcei. Laikā no 17. gs. – 19. gs. Spānija bija sašķēlusies Eiropā valdošo konfliktu dēļ. Šāda situācija turpinājās līdz pat Spānijas pilsoņu karam, kas atstājis ietekmi arī uz pašreizējo situāciju. 

Mūsdienās ikviens iebraucējs var just šīs valsts juceklīgo vēsturi, kas atstājusi skaistas baznīcas, dažādus laukumus un pieminekļus, neatkārtojamas karaliskās pilis un krāšņu arhitektūru.

Kad doties uz turieni?

Uz Spāniju var doties visa gada garumā, tikai jāizlemj, uz kurieni vēlas doties.

Dodoties uz turieni maijā vai oktobrī, varēs izbaudīt lieliskus laikapstākļus, siltu laiku un izvairīties no lielām ļaužu masām.

Pašā vasaras plaukumā (jūlijā un augustā) valda liels karstums. Un parasti tieši augustā spāņi dodas prom no lielajām pilsētām, piemēram, Seviljas vai Madrides, lai dotos uz piekrastes atpūtas kūrortiem, kuros patveras no lielā karstuma. Tieši tāpēc augusta laikā piekrastes kūrortos jāsaskaras ar diez gan augstām cenām un lieliem ļaužu pūļiem

Laikā no decembra līdz februārim nebūs jāsatraucas par naktsmītņu trūkumu vai garām rindām tūristu iecienītākajās vietās, taču ziemeļu daļā pastāv iespēja piedzīvot lietusgāzes. Turpretī dienvidu daļa šajā laikā lutina ar daudz patīkamāku klimatu.

Visa gada garumā Spānija labprāt uzņem ciemiņu un ļauj viņiem iesaistīties kā vietēja tā valsts mēroga svinībās. Tādēļ nav svarīgi, kad izvēlies uz turieni doties, jo tik un tā būs kādi svētki, kuros varēsi piedalīties. Nepalaid garām La Tomatina festivālu Bunjolā, Malagā notiekošo La Féria vai Pamplonas vēršu skrējienu.

Pārvietošanās

Spānija ir valsts ar labi attīstītu sabiedrisko transportu infrastruktūru, kas ir droša un uzticama, taču, lai iepazītu tā ģeogrāfisko dažādību, labāk izvēlēties personīgo auto.

Ja izvēlēsies nomāt auto, būs iespēja izbraukāt arī dažādus lauku apvidus, kas pilni olīvkoku audzēm, varēsi doties uz Sierra Nevada kalniem, lai uzkāptu pašā kalnā vai izbaudītu slēpošanas kūrorta priekus. Costa del Sol apgabals būs īstā vieta, kur piestrādāt pie sava iedeguma. Vienmēr var doties arī nelielā atpūtā uz Kanāriju salām.

Iepazīsti vietējos

Spāņi ir neticami jauki un viesmīlīgi ļaudis. Viņi vienmēr lepojas ar savu kultūru un valsti, un darīs visu iespējamo, lai parādītu savu zemi no labākās puses.

Ja tevi sajūsmina ideja par laika pavadīšanu kopā ar vietējiem, noteikti rezervē galdiņu kādā no daudzajām vietām, kur pasniedz tapas — spāņu tradicionālās uzkodas. Turpat iespējams nobaudīt arī paelju vai galisiešu kalmāru — pulpo a la gallega . Sajūsminies par flamenko dejas priekšnesumiem, var pat gadīties, ka saņem uzaicinājumu pievienoties dejotājiem. Ja vēlies pilnībā izbaudīt patiesu Spānijas redzējumu, neiztikt bez kārtīgas nakts uzdzīves. Spāņiem patīk ballēties, tāpēc paķer kādu glāzi sangrijas un pievienojies vietējiem, jo nakts vēl ir jauna!

Kultūra un tradīcijas

Spānijai ir ļoti daudzveidīga kultūra, kuras elementi nākuši no citām kultūrām, basku, katalāņu, galisiešu tai skaitā. Šī daudzveidība atspoguļojas valodā, arhitektūrā, ēdienā un svētkos. Daudzu tūkstošu gadu laikā šo valsti piepildījušas greznas, dažādu veidu pilis. Viena tāda, ko noteikti iesakām apmeklēt, ir Granadā esošā Alhambras pils.

Flamenko un vēršu cīņas ir vislabāk zināmie Spānijas kultūras elementi. Lai izbaudītu īstas flamenko dejas kaislības dodies uz Sevilju vai Granadas pilsēta čigānu rajonu. Lai gan mūsdienās vēršu cīņas uzskatāma par diez gan pretrunīgu tradīciju, aprīlī tās vēl joprojām tiek organizētas Seviljā, tāpat tās maijā var redzēt San Isidro festivāla svinību laikā Madridē.

Noteikti atceries sekot spāņu piemēram un siestas laiku izmanto diendusai. 

 

 • Airports in Spānija
 • Cities in Spānija
{{ activeGroup }}
{{ activeGroup }}