Zapisz się aby otrzymywać raz na tydzień

informacje o nowościach od RentMama

Najbardziej znane miejsca do surfowania w Portugalii

Autorzy Porady nt. podróży, Porady nt. wynamu auta

Portugalia to jedno z państw leżących na kontynencie europejskim. Jest to kraj znany z wielu chętnie odwiedzanych miejsc do surfowania. Jeśli jesteś podróżującym surferem, gorąco zachęcamy cię do rozszerzenia trasy wycieczki o portugalskie plaże. Niedługo potem przekonasz się, że umiarkowany klimat i położenie geograficzne sprawiają, że surfowanie w tym kraju daje tyle samo przyjemności co w innych krajach, które dotychczas zostały przez ciebie odwiedzone. Do brzegu docierają fale z północy, zachodu i południa, zapewniając stałe warunki. Fale są zróżnicowane, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla każdego surfera.

Dowiedz się więcej

Może spodoba Ci się również

2 najlepsze miejsca w Portugalii – wybierz, gdzie będziesz surfować

Autorzy Porady nt. podróży, Porady nt. wynamu auta

Umiarkowany klimat i zróżnicowane fale to tylko niektóre z wielu powodów, dla których Portugalia jest idealnym miejscem do surfowania. Jest to jedno z najlepszych miejsc na świecie, w którym każdy może surfować niezależnie od posiadanych umiejętności. Chcesz poznać dwa niemające sobie równych obszary w tym kraju? Użyj wyobraźni i wybierz to z nich, które bardziej ci się podoba!

Dowiedz się więcej

Może spodoba Ci się również

Jesteś entuzjastą wycieczek samochodowych? Zapoznaj się z naszymi sposobami na długą i bezpieczną podróż

Autorzy Porady nt. prowadzenia auta

Nic nie może się równać uczuciu wolności, wiatrowi mierzwiącemu włosy i odkrywaniu świata podczas podróży samochodem. Bez względu na to czy przemierzasz kraj, aby spotkać się z rodziną, spędzić czas z przyjaciółmi czy chcesz po prostu poczuć smak przygody, otwarta droga budzi zmysły, zaskakuje za każdym zakrętem i usłana jest tysiącem rzeczy wartych zobaczenia. Podróż to również długie godziny i niekończąca się jazda, dlatego zawsze rozwijaj swoje umiejętności bezpiecznej jazdy i przygotuj się dobrze do drogi. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wyjątkowo łatwymi i skutecznymi radami, które pomogą ci w pokonaniu długiej i krętej trasy.

Dowiedz się więcej

Może spodoba Ci się również

Zdobądź wiedzę i przeżyj najlepszą przygodę surfingową w Portugalii

Autorzy Porady nt. podróży, Porady nt. wynamu auta

Masz ochotę poznać więcej miejsc do surfowania, niż jesteś w stanie odwiedzić podczas swojej podróży?Jeśli tak, obierz kurs na Portugalię!

Portugalia leży w południowo-zachodniej Europie, a dokładniej mówiąc na Półwyspie Iberyjskim. Panujący tu klimat śródziemnomorski sprawia, że jest to jeden z najcieplejszych krajów europejskich. Mimo wysokiej temperatury, czeka tu na ciebie wiele przyjemnych miejsc, a szczególnie na oceanie.

Dowiedz się więcej

Może spodoba Ci się również

Jak dostać się do odległych miejsc do surfowania

Autorzy Porady nt. podróży

Wycieczka samochodem do oddalonych portugalskich plaż może być ciekawa i ekscytująca. Niemniej jednak, wiele miejscówek dla surferów to tereny odległe i trudno dostępne. Jeśli wybierzesz się tam bez przygotowania, możesz utknąć w miejscu niemającym połączenia z transportem publicznym. Z tego powodu wielu turystów odwiedzających Portugalię decyduje się na wypożyczenie samochodu i w ten sposób unika trudności z dojazdem do nawet najbardziej egzotycznych plaż.

Dowiedz się więcej

Może spodoba Ci się również